Patiko? Pasidalinkite!

Kas yra meilė? Šitas klausimas uždavinėjamas per visą žmonijos istoriją, tačiau mes vis dar negalime teisingai suprasti, kas tai per dalykas ir dėl to iš visų jėgų ieškome jos savo gyvenime.

Vienintelis būdas išsaugoti meilę gyvenime – skirti laiko, kad suprastume, kas gi ji yra iš tikrųjų.

Štai keli faktai, kurių jūs galbūt dar nežinojote arba klaidingai įsivaizdavote.

Meilė – ne tas pats, kas prisirišimas ir geismas. Prisirišimas nereiškia meilės, tai du visiškai skirtingi pojūčiai, kuriuos daug kas painioja vieną su kitu. Kai prie kažko prisirišate, jūs viso labo prisirišate prie žmogaus idėjos, bet nebūtinai prie paties žmogaus. O jeigu kažką mylite – ne visada jaučiate būtinybę būti su tuo žmogumi, nes meilė nepriklauso nuo nieko, tik nuo savęs pačios.

Meilė gali būti ir laikinu jausmu, ir pastovia būsena. Galima kažką mylėti laikinai, o galima pamilti visiems laikams. Meilė neturi jokių laiko apribojimų. Jeigu meilė netrunka amžinai, tai dar nereiškia, kad ji nebuvo tikra.

Meilė visada reikalauja labai daug pastangų ir darbo. Meilė – ne tas jausmas, kuris organiškai užgimsta pats savaime. Kad meilė „suveiktų“, visada reikia pastangų. Turite norėti, kad jūsų meilė vystytųsi. Turite vaidinti aktyvų vaidmenį, formuodami ir tvirtindami savo meilę.

Meilė daro teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Meilė gali daryti tikrus stebuklus su žmogaus organizmu. Ir kalba eina ne vien apie emocinį efektą, bet ir apie fizinį. Tyrimai rodo, kad mylintys žmonės linkę gyventi sveikesnį ir energingesnį gyvenimą.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!