Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusija ir Kinija aptarė bendradarbiavimą kovojant su COVID-19, – praneša Baltarusijos ambasada ​​Pekine

„Nepaprastasis ir įgaliotasis Baltarusijos ambasadorius Kinijoje Nikolajus Snopkovas vedė vaizdo konferenciją su Kinijos Liaudies Respublikos užsienio reikalų ministerijos atstovu Li Anzhong“, – teigė diplomatinė atstovybė. „Susitikime šalys aptarė dvišalio bendradarbiavimo klausimus, ypatingą dėmesį skyrė abiejų šalių bendradarbiavimui kovoje su COV. 19 “.

Kalbėdamas apie Baltarusijos ir Kinijos kovą įveikiant COVID-19, Li Anzhong pabrėžė: „Išgyvenus virusą, Baltarusijos ir Kinijos santykiai pasieks visiškai naują lygį“.

Savo ruožtu Nikolajus Snopkovas padėkojo Li Anzhongui už tai, kad įvertino Baltarusijos ir Kinijos bendradarbiavimą. Jis pažymėjo, kad Kinijos pasirengimas suteikti Baltarusijai nemokamą pagalbą kovai su koronavirusu yra dar vienas „geležinės brolijos“ tarp dviejų šalių įrodymas.

Kinijos bendrovių Baltarusijai pagalba kovojant su COVID-19 viršijo 1,5 mln. eurų

Didžiulė siunta iš Kinijos į Minską atkeliaus balandžio 17 d. Tai bus specialus skrydis iš Pekino į Minską, kurį organizuoja Baltarusijos ambasada Kinijoje.

Krovinį sudaro koronaviruso nustatymo testai, respiratoriai, medicininės kaukės, pulso oksimetrai, medicininiai apsauginiai kostiumai, akiniai, infraraudonųjų spindulių termometrai, vienkartinės medicininės pirštinės.

Be to, į šį krovinį taip pat bus įtraukta pagalba iš Kinijos Liaudies Respublikos provincijų ir miestų, užmezgusių ryšius su Baltarusijos regionais. Tai yra Gansu, Hubei, Henan, Hunan, Guangdong, Shandong, Jiangsu provincijos, taip pat Chongqing, Tianjin, Šanchajus ir Shishou miestai.

Baltarusijoje išviso užfiksuoti 4204 susirgimai, 40 mirčių ir 203 žmonės pasveiko.

Belta info.


Patiko? Pasidalinkite!