Patiko? Pasidalinkite!

Tarp suaugusiųjų nutukimo lygis Japonijoje yra ne didesnis kaip 3,5%, tuo tarpu JAV tas pats lygis siekia iki 40%

Mityba

Akivaizdu, kad japonų mityba vaidina lemiamą vaidmenį. Pusryčiams jie mieliau renkasi blynus, plaktus kiaušinius ir saldžius grūdus, dvigubą ryžių porciją, miso sriubą, virtą kiaušinį, keptą žuvį ir nedidelę porciją bulvių salotų. Pietums japonai taip pat pakeis mėsainius ir gruzdintas bulvytes į troškinta jautiena ir salotas su žaliais svogūnais. Pusfabrikačius japonai taip mėgsta pirkti, bet juose yra natūralių daržovių, žuvies ar kiaulienos sultinio, prieskonių ir kitų natūralių ingredientų. Taip, Japonijoje, kaip ir Amerikoje, yra greito maisto restoranų, tačiau jų yra tik 6000, ko negalima pasakyti apie JAV, kur yra apie 243 000 panašių įstaigų.

Arbata

Japonijos restoranai dažnai prie valgio nemokamai patiekia žaliosios arbatos. Japonų parduotuvėse nėra taip lengva rasti saldžių limonadų. Šioje šalyje prekybos automatai su gėrimais yra labai paplitę. Pažvelgę ​​į vieną iš jų, galite pamatyti įvairių rūšių buteliuose išpilstytą nesaldintą arbatą, juodą kavą ir vandenį.

Judėjimas

Japonijos gyventojų motorizacijos lygis yra labai žemas. Todėl daug kas vaikšto. O jei būtumėte Japonijoje, tikriausiai galėtumėte pamatyti, kiek sporto aikštynų yra, kur kiekvieną rytą treniruojasi suaugusieji ir vaikai. Daugelyje darbo įstaigų darbo diena prasideda nuo mankštos.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „japan people morning“

Įstatymas

2008 m. Japonijos vyriausybė priėmė „Metabo” įstatymą, nustatantį maksimalų suaugusiojo juosmenį. Kiekvienas Japonijos pilietis nuo 40 iki 75 metų turi apsilankyti pas gydytoją kartą per metus, kad patikrintų, ar jų juosmens dydis yra atitinka nustatytas normas. Maksimalus juosmens dydis moterims yra 90 centimetrų, vyrams – 85. Jei apimtis viršija leistinas ribas, tuomet būtina pasirodyti dietologui ir pradėti sportuoti.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!