Patiko? Pasidalinkite!

Kaip manote, ko reikia, kad vyrui visada norėtųsi jus džiuginti ir matyti jus laimingą ir besišypsančią? O aš jums pasakysiu. Jums reikia JAU būti laiminga. Taip, taip, jums nepasigirdo. Būtent taip. Vyrui norisi džiuginti ir nešioti ant rankų tik laimingą moterį. Štai toks paradoksas.

Juk kai jūs jau ir taip spinduliuosite džiaugsmą, laimę, ramybę ir pasitikėjimą savimi, tada ir jūsų vyriškiui kils noras išlaikyti jus tokioje būsenoje, galite tuo net neabejoti.

Vyrą trauks jūsų ugnelė, jūsų ryški šviesa, kurią skleidžiate pasauliui, ir jam norėsis pačiam prisijungti prie šios gyvenimo šventės. O kad galėtų joje dalyvauti, jam reikės viso labo jus džiuginti ir stebinti.

Ir tada jis jausis kuo puikiausiai, juk greta jo – tokia prašmatni moteris, kurią jis gali, o svarbiausia, žino, kaip padaryti laiminga. Bus gera ir jums, kai jausite, jog greta yra geras ir rūpestingas vyras. Argi tai ne laimė? O juk tai pasiekti visiškai realu.

Tam reikia viso labo suprasti, kad jūsų laimės ir harmonijos būsena priklauso visų pirma nuo jūsų pačių minčių, pozityvaus nusiteikimo, o ne nuo kokių nors išorinių faktorių ir sąlygų. Viskas prasideda galvoje. Patikėkite, aš tuo įsitikinau ne vieną kartą.

Dėl to pradžiai tapkite laiminga pati. Čia ir dabar. Tegu jums būna iš tikro gera ir komfortiška su savimi. Ir štai tada lygiai taip pat komfortiška bus ir vyrui bendrauti su jumis ir būti šalia.

Nebūkite “aplinkybių auka” ir nesėdėkite susiraukusi, belaukdama, kada gi pagaliau koks nors princas atkerės jus ir pasiims į savo karalystę, kur gyvensite ilgai ir laimingai, kol nenumirsite tą pačią dieną.

Princas, žinoma, gali išties pasirodyti jūsų gyvenime, bet ar panorės jis jus be paliovos guosti ir linksminti – štai kur klausimas. Juk jis princas, o ne klounas, galų gale. O štai jeigu būsite patenkinta savimi ir savo gyvenimu ir nelauksite burtininkų, princų ir gelbėtojų – štai tada vyrui išties kils noras pasistengti, kad taptumėte dar laimingesnė.

Laimingą moterį visada norisi džiuginti. O štai nelaimingą ir amžinai liūdną bei susiraukusią norisi aplenkti iš tolo. Visada tai prisiminkite ir būkite laiminga. To reikia visų pirma jums pačiai, ir jau paskui tam, kad savo vidine šviesa ir šiluma džiugintumėte aplinkinius, tame tarpe ir jūsų vertą vyriškį. Sėkmės jums.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!