Patiko? Pasidalinkite!

Savo facebook paskyroje Andrius Lobovas pranešė, kad jau mėgaujasi laisve:

“Sveiki Draugai ir visa Lietuva! Kadangi per priverstines 60 parų izoliacijos teisėsaugos banditai nesugebėjo manęs palaužti, tęsiu savo kovą toliau! Grįžau! Ačiū visiems už pagalbą mano šeimai, to niekada nepamiršiu! Vėl esu su Jumis ir pilnas jėgų kovoti prieš korupcija ir teisiniu nichilizmu persunktą koloborantų ir įvairių valdžios banditų klaną!”

Teisiamųjų suole A.Lobovas atsidūrė po to, kai gegužės mėnesį Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) sutrukdė skiepyti vaiką. Ko pasekoje  Jonavos rajono apylinkės teismo teisėja Lina Šafronienė A.Lobovui skyrė 50 parų areštą. A.Lobovas turėjo dar nesibaigusį lygtinį teistumą už tai, jog savo darbą atlikti trukdė Kauno policijos tyrėjams. Todėl, subendrinus abi bausmes, viso A.Lobovui skirta 60 parų areštinėje bei 3,7 tūkst. eurų bauda.

Andrius Lobovas yra gerai žinomas kaip pedofilijos skandalo aktyvus kovotojas už mergaitės teises ir aktyvus kovotojas prieš skiepus. Taip Andrius Lobovas yra už blaivybę ir sveiką gyvenimo būdą.


Patiko? Pasidalinkite!