Patiko? Pasidalinkite!

2038 metai. Žmonija sulaukė 68-osios kovido bangos, kuri, kaip teigia ekspertai, turi 256 atmainas. Žmonės pagaliau sulaukė ir 83-iojo skiepo, kuris apsaugo nuo paskutiniosios mums žinomos viruso atmainos.

Daugiabučiuose sudėtos grotos (kad žmonės nešokinėtų per langus) taip pat pasiteisino, nes susirgimų skaičius mažėja. Savižudybių skaičiai auga, bet grotos tai padeda sukontroliuoti.

Europos Sąjungos dalinami maisto daviniai iš pradžių atrodė neskanūs, nes žmonėms keistai atrodydavo 30-ies metų galiojimo laikas, bet per keliasdešimt pandemijos metų mes prie to pripratome. Dabar skanu viskas.

Mūsų jau ketvirtą kadenciją skaičiuojantis prezidentas Gabrielius Landsbergis ir toliau rūpinasi pasaulio gerove, įvedinėja demokratiją Somalyje, Mianmare ir Peru. Lietuvoje ir taip viskas gerai.

Pagaliau, Rusija, susijungusi su Baltarusija, suprato, kad Europos nepavyks užkariauti, todėl apsitvėrė nuo jos viruso aklina 12 metrų aukščio tvora. Nuo to laiko mes ir nebežinome kaip ten tie mūsų kaimynai gyvena… Kai kas teigia, kad jie visiškai sulaukėjo ir lauke vaikšto be kaukių, nesisaugoja ir kelia grėsmę visai planetai.

Europai, tame tarpe ir Lietuvai, labai padeda farmacijos įmonės – jos žmonėms siunčia daug dovanų, labdaros ir rūpinasi badaujančiais žmonėmis. Trilijonus pelno gaunančios farmacijos įmonės praktiškai perėmė visą pasaulio valdymą, todėl dabar pas mus įsivyravo tvarka kaip vaistinėje.

Miestuose ženkliai pagerėjo oro užterštumo situacija, nes žmonėms draudžiama turėti automobilius ir išvykti iš namų. Pasivaikščioti galima vieną kartą per mėnesį 2 valandas pasirinktinai. Žmonės patys gali pasirinkti, kokią mėnesio dieną jie tai darys. Todėl, galima drąsiai sakyti, kad ir tokiais nelengvais laikais, demokratija ir laisvas pasirinkimas išlieka pagrindinis valdžios siekis!

Karštas vanduo žmonėms taip pat vis dar yra tiekiamas, nors valstybės ekonominė situacija yra tragiška. Tik gerbiamo Prezidento ir valdžios malonės dėka, jis būna ne kartą per mėnesį, o net 3 ištisas dienas! Žmonės gali maudytis ne tik vakare, bet kada tik užsinori – netgi per pietus!

Aš be galo didžiuojuosi savo valstybe ir jos suteiktomis laisvėmis, todėl niekada nepamirštu švęsti visų švenčių ir, iškėlęs trispalvę, didžiuojuosi, kad esu lietuvis!

Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!