Daugelis žinote ir galbūt esate susidūrę su depresija, o galbūt ir tebesate depresijos būsenoje. pabandykime paanalizuoti, ar ši būsena gali žmogui padėti? Taip taip, būtent padėti atsibusti ir ištrūkti iš iliuzinio pasaulio.
Pabandykime paanalizuoti, kokią naudą galime „išpešti“ iš depresijos būsenos ir ar verta visuomet kreiptis į psichologą ar psichiatrą. Kaip su depresija susitvarkyti pačiam, o ateityje padėti ir kitiems?
Keletas patarimų ir maža analizė apie kai kurias depresijos būsenas. Nebūkite savanaudiški, pasidalinkite šiuo vaizdo įrašu su savo draugais, nes gali būti, kad šis vaizdo įrašas išgelbės jūsų artimą ir galbūt išvaduos jį iš depresijos.
Vaidas Žemaitis Lekstutis
Čia kalba eina ne apie depresiją, o apie vidurio amžiaus krizę, kurią (kaip ir paauglystę) patiria kiekvienas žmogus. Pagrindinis krizės požymis tai, kad keičiasi pasaulio supratimas, pačiam sau užduodami egzitencijos klausimai ir svarbiausia – keičiasi vertybės. Tai kas buvo svarbu, tampa nebesvarbu ir pan. Depresija gi, ištinkai nepriklausomai nuo amžiaus ir tai visiškai ne taspats kas vidurio amžiaus krizė.
O jeigu tie klausimai kamuoja jaunus žmones?
Tai normalu. Visi žmonės skirtingi. Ne visi vienodai bręsta. Vienas pila iki 30 metu, kitas bendraamžis nuo 15 metų knygom užsivertęs gyvenimo prasmės ieško 😉
Jūs neskiriate brandos ir egzistencijos. Egzistencijos klausimai gali kamuoti bet kokios amžiaus grupės žmonės ir tai neturi nieko bendro su branda. Dauguma sulaukia senatvės gyvendami iliuzijose… jie ką, nesubrendeliai?
Na gal ir taip, bet Jūs neskiriate depresijos nuo vidurio amžiaus krizės. O iš video supratau, kad jau teko su ja susipažinti. Mano mama beveik visą gyvenimą sirgo depresija, todėl labai gerai žinau kas tai yra.
Niujorko kultines grupes The Flaming Lips koncertas plastiko burbuluose –
nuo depresijos ;))
Ir sokiai koroniniai
https://www.youtube.com/watch?v=mqfF0-7fmyU