Patiko? Pasidalinkite!

Liberalės V. Čmilytės-Nielsen pranešimas: „Ko bijo susidvejinęs premjeras?“

Prezidento rinkimų kampanija paralyžiuoja premjero darbą. Tokią išvadą daro Seimo opozicijos lyderė liberalė Viktorija Čmilytė-Nielsen, kurios pakartotinis, oficialus kreipimasis į Ministrą Pirmininką dalyvauti bendrame Seimo opozicinių frakcijų posėdyje, vis dar nesulaukia deramo premjero dėmesio.

„Įsibėgėjant Prezidento rinkimų kampanijai vis labiau ryškėja, kad susidvejinusios pareigos – premjeras ir kandidatas į Prezidentus yra per didelė našta dabartiniam Vyriausybės vadovui. Akivaizdu, kad premjeras, ignoruodamas teisėtus opozicinių parlamentarų, atstovaujančių beveik pusei milijono rinkėjų, reikalavimus, daro paslaugą sau kaip kandidatui į Prezidentus, taip apsisaugodamas nuo esminių opozicijos klausimų apie valstybės raidą. Blogiausia, kad dėl tokio premjero-kandidato į Prezidentus susidvejinimo Vyriausybės vadovas faktiškai nusišalina nuo viešo Lietuvos problemų aptarimo ir sprendimų. Pagaliau, jis ciniškai ignoruoja savo tiesiogines Vyriausybės įstatymo 18 straipsnyje numatytas pareigas parlamentui“, – akcentuoja opozicijos lyderė V. Čmilytė-Nielsen.

Kvietimai Ministrui Pirmininkui susitikti su Seimo opozicinėmis frakcijomis buvo siųsti du kartus – kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje. Seimo opozicijos lyderė primygtinai ragina Vyriausybės vadovą pademonstruoti save gerbiančiam politikui būtiną pagarbą šalies parlamentui ir priimti kvietimą atvykti į Seimą susitikti su parlamentarais.

LRS inf.


Patiko? Pasidalinkite!