Patiko? Pasidalinkite!

Mielos moterys, gal galėtumėte parašyti, kada yra švenčiama vyrų diena? Nežinote? O gal tokios išvis nėra, nes vyrai yra tik blogis, kuris skriaudžia moteris?

Atrodo, kad tos problemos prieš 30 metų nebuvo ir atsirado visai nesenai, gal prieš kokį 20 metų. Įdomu, kodėl dabartinės moterys puolė trimituoti apie savo teises ir reikšti nepasitenkinimą vyrams, kurie jas skriaudžia “vis labiau ir labiau”?

Pristeigta visokiausių organizacijų kurios kartoja ir kartoja, kad moterys yra skriaudžiamos, paminamos jų teisės. Jeigu taip ir būtų, jokia Stambulo konvencija mūsų neišgelbėtų, nes visos konvencijos baudžiamasis kodeksas ir policija jau yra pasekmė. Kad iš tikrųjų išvengtume smurto ir sunormalizuotume vyro ir moters santykius, būtina skleisti gėrio ir harmonijos pasaulėžiūrą.

Daugelis žinote tokį daiktą kaip televizorius. Ir ką gi per jį rodo? Smurtas, alkoholio scenos, išdavystės, paleistuvystės ir žudymai. Iš tikrųjų, pati valstybė mokina žmones būti amoraliais ir paskui rėkia, kad jiems reikia Stambulo konvencijos!

Gal tiesiog nustokime patys būti gyvuliais, išmeskime televizorius ir pasistenkime išlikti žmonėmis, nes jokios konvencijos žmonijos neišgelbės.

Mielos moterys, sveikinu Jus su kovo 8-ąja ir linkiu išlikti moterimis, o ne feministuojančiomis zyzlomis, kurioms niekas neįtinka.

Primenu, kad Dievo kūriniai – moteris ir vyras, sutverti tam, kad kurtų šeimą ir gimdytų vaikus. Visa kita yra dirbtinai sukurta liguistų žmonių fantazija.

Daividas Derton


Patiko? Pasidalinkite!