Patiko? Pasidalinkite!

Jūs pulsite gintis, kad tikrai neremiate komunizmo ir straipsnio pavadinimas yra klaidinantis. Ne mielieji, remiate ir dar kaip remiate. Pas kiekvieną namuose galima rasti prekių kurios pagamintos Kinijoje, o Kinija kaip mes žinome yra Komunistinė valstybė.

Perkant prekes pagamintas Kinijoje Jūs tiesiogiai remiate Kinijos ekonomiką ir Kinijos Komunistų partiją.

Kinijos Liaudies Respublika (Kinija) – valstybė rytų Azijoje, ketvirta pagal teritoriją valstybė pasaulyje ir didžiausia pagal gyventojų skaičių (1 388 232 693).

Nuo Kinijos Liaudies Respublikos paskelbimo 1949 m. valdančioji partija yra Kinijos komunistų partija. Kinijoje egzistuoja dar aštuonios partijos, esančios pavaldžios valdančiajai. Šalies oficiali ideologija yra socializmas su Kinijos specifika.

Kinijos Komunistų partija

Partija įkurta 1921 m. KKP turi apie 73 mln. narių ir yra didžiausia pasaulyje politinė partija. Šiuo metu partijos generalinio sekretoriaus pareigas eina Xi Jinping. XX a. septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje partijos idėjos ir politika pradėta vadinti maoizmu, nauja komunizmo srove, kuri oponavo Sovietų Sąjungos „revizionizmui“. Po Mao mirties 1976 m. partija pasuko prie „socializmo su kiniškais bruožais“ ir inicijavo seriją ekonominių reformų.

Kinijos Komunistų partija palaiko ir pasisako už vienpartinę sistemą Kinijoje. Nuo XX a. devintojo dešimtmečio marksizmo įtaka partijoje silpnėja, legitimaciniu pagrindu tampa nacionalizmas, o ne socializmo kūrimas.

Taip ir nesuprantu, kodėl Lietuva remia komunizmą ir Kiniją, kuri draugauja su Rusija. Manau, kad būtina tučtuojau į sąvartyną išmesti Kinijoje pagamintas (made in China) prekes ir nutraukti bet kokius diplomatinius ryšius su Kinija.

Plius Kinijoje už korupciją yra taikoma mirties bausmė. Lietuva kaip demokratinė ir tolerantiška valstybė turėtų imtis priemonių ir sustabdyti Kinijoje vykdomas mirties bausmės valstybės vagims.

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!