Patiko? Pasidalinkite!

Ar Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko didžiajoje Tel Avivo scenoje pasirodys su suknele? Lietuvą atstovaus atlikėjas, kuriam pergalę nacionalinėje atrankoje atnešė daina „Run With The Lions“.

Atlikėjas gražus, balsas kaip lakštingalos, daina irgi visai nieko, bet… Europai viso šito nereikia, ji viso to to jau senai nebevertina. Europai reikia iškrypimų, nusidainavimų, trolingo, fylingo ir tuštybių. Ar Jurijus “pamaitins” Europą? Ar sugebės sužavėti? Ne.

Yra išeitis

2014 m. Austrijai „Eurovizijoje“ atstovavo Conchita Wurst – transvestitas su barzda. Kaip žinome dabar šis atlikėja sunkiai serga ŽIV.

Eurovizijos laimėtoja Conchita Wurst prisipažino, kad turi ŽIV virusą ir jau kelerius metus reguliariai gydosi. 29 metų žvaigždė tvirtino, kad norėjo išlaikyti šią informaciją paslaptyje, bet jos buvęs vaikinas „pagrasino ją paviešinti“, rašo bbc.com.

Kaip sakant pasigavo ŽIV… Vargšė.

Jurijus galėtu tuo kuo puikiausiai pasinaudoti ir nušluostyti visiems nosis ir kitus varvančius organus. Jis galėtų susisiekti su Končita ir pasiskolinti iš jos suknelę, tą kurią mūvėjo 2014 m. Eurovizijoje. Žinoma visa tai pateikti kaip paramos ženklą, sergančiai Končitai.

Kūno sudėjimas panašus ir barzdikė yra…

Europa garantuotai išbalsuotų už Jurijų ir Lietuva pagaliau taptų Eurovizijos nugalėtoja.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!