Patiko? Pasidalinkite!

Kandidatu į prezidentus užsinorėjęs pabūti Linas Jurgutis prisidirbo. Po paviešintos informacijos kaip jis apgaudinėja žmones iš jų išviliodamas tūkstantines sumas, jis pats nusprendė sau išsikasti dar gilesnę duobę.

Po paviešintos informacijos kaip iš Lino Jurgučio jachtą norėjusio pirkti Valdo buvo išvilioti 2500 eurų, pasipylė ir kiti nukentėję. Tomas iš Klaipėdos taip pat atsiuntė visą valčių „pirkimo” chronologiją, kurioje neteko 2000 eurų.

Apie Lino Jurgučio aferas plačiau čia: Linas Jurgutis – sukčius ar psichinis ligonis? (dar viena auka)

Aukų buvo ir daugiau, bet dalis iš jų yra nusiteikę rimtai, nes turi visus įrodančius dokumentus, susirašinėjimus ir pavedimų kopijas. Šiandien gavome ir dar vieno žmogaus laišką, kuris teigia kad taip pat yra nukentėjęs nuo Lino:

„Sveiki, gal būtų įmanoma kaip nors apsijungti grupiniam teismui. Aš taip pat esu nuo to žmogaus Lino Jurgučio nukentėjęs pagal tą pačią klasikinę jachtos pardavimo schemą. Turiu visa tai įrodančius dokumentus bei banko išrašus. Buvau pas teisininką, iš to ką pateikiau sake 98proc. byla laimėčiau. Planuoju eiti į policiją, rašyti pareiškimą dėl sukčiavimo.”

Negana to, Linas įpykęs puolė gintis, ėmė mane vadinti VSD agentu, daryti vaizdo įrašus, kad neva tai su juo bando susidoroti sistema. Socialiniame tinkle jis sukūrė grupę, kurioje bando mane parodyti kaip agentą, nepateikdamas jokių faktų.

Todėl šį rytą ir aš parašiau pareiškimą policijai dėl šmeižto. Pareiškime nurodyti ir visi Lino Jurgučio bendrininkai, kurie šią melagingą informaciją platino socialiniuose tinkluose.

Pranešimo numeris: 9923000003078

Įvykio registracijos numeris: 0123000015651

Pranešimo pateikimo data: 2023-01-09 12:11

Būsenos įgijimo data: 2023-01-09 12:21

Buvusi būsena: Pateiktas

Naujai įgyta būsena: Užregistruotas

Veiksmas: Įvykis užregistruotas

 

Baudžiamas Kodeksas 154 str. Šmeižimas

1. Tas, kas per visuomenės informavimo priemonę paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo, arba šmeižė asmenį, neva šis padarė tyčinį nusikaltimą,

baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Linui Jurgučiui ir jo žmonai Aistei gresia ilgi metai kalėjimo už galimai padarytas veikas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamo kodekso 182 str. Sukčiavimas.

baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Jeigu yra dar nukentėjusių žmonių nuo Lino Jurgučio ir jo žmonos Aistės, kreipkitės el. paštu: bukimevieningi.lt@gmail.com, tam visi kartu apsivienytumėte ir turėtumėte mažesnes teisininkų išlaidas.

Tikimės, kad greitu laiku į Lino namus pasibels Švedijos pareigūnai su antrankiais ir jis bus pargabentas į Lietuvą. Laukite tęsinio…

Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!