Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 5 d., Minskas / Kor. BELTA /. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka šiandien susitikime dėl priemonių, kurių buvo imtasi kovojant su virusinių infekcijų plitimu, kalbėjo apie Lenkijos kvietimą Baltarusijos medikus kovoti su COVID-19

Aleksandras Lukašenka prisiminė, kad prieš kelias dienas Lenkija pranešė apie savo ketinimus vilioti gydytojus iš užsienio, taip pat ir iš Baltarusijos, kad padėtų kovoti su koronavirusu.

„Tai pasakojimas apie gražų gyvenimą. Jie prašo mūsų gydytojų atvykti į Lenkiją padėti gyventojams ir valstybei kovoti su koronavirus. Noriu jus įspėti: neturime papildomų gydytojų. Mes patys turime gydyti savo žmones. Tačiau vadovaudamiesi savo principu, mes gydytojų jėga nelaikysime. Tačiau turime suprasti: jei išvykote, negrįšite, dirbsite ten ir uždirbsite didelius pinigus, dėl kurių išvykote “, – pabrėžė prezidentas.

Valstybės vadovas atkreipė dėmesį į tai, kad tai ne grasinimas, o vyriausybės įsakymas.

Todėl visus reikia pastatyti į vietą, niekam netrukdyti, jeigu jis nori didesnio rublio ar jam akys pažaliavo nuo valiutos“, – pridūrė jis.

Europa yra įpratusi gauti paruoštus specialistus iš kitų (trečiųjų) šalių ir juos įdarbinti. Paruošti specialistą valstybei kainuoja didžiulius pinigus, todėl paruoštą specialistą persivilioti už didesnį atlygį yra labai naudinga. Iš Lietuvos taip pat išvyko visi specialistai, todėl Lietuva ir Lenkija viliojasi sau ukrainiečius ir baltarusius.

BV pagal BELTA inf.


Patiko? Pasidalinkite!