Patiko? Pasidalinkite!

Aktorius Mantas Stonkus nusirito iki Raimondo Šilansko, kuris girtas pasirodymų metu pasakoja anekdotus apie antrą galą. Stonkus matomai uždirbinėja pinigėlius iš bet kokių projektėlių, jeigu sugebėjo į youtubėje filmuojamus pokalbius su Mantu Katleriu pasikviesti “marozų” karalių Maibachą.

Atrodo, kad Stonkus realiai išsisėmė ir nusivažiavo iki “marozų” lygio, kai pasakodamas apie vaikų gimtadienius, susirinkusiai publikai vieną po kito žeria keiksmažodžius. Publikai patinka. Po kiekvieno “bybi..”, “kūrv..”, “nachu..” ir t.t., pasigirsta plojimai.

Toks jausmas, kad salėje sėdi vien “marozai” ir “degradai”. Apskritai, dauguma šou pasaulio aktorių, muzikantų ir kitokių linksmintojų yra labai žemo intelekto. Jūs manote, kad tai yra “kieta”?

Ar “kieta” yra užlipti ant scenos ir su keiksmažodžiais papasakoti apie savo galimai kvailus tėvus? Ne, tai yra amoralu. Šitą video Facebook tinkle peržiūrėjo jau 167 tūkstančius kartų, tarp jų, aišku, ir vaikai. Stonkus daugumai yra žvaigždė, taigi jis kietas… Be to, jis ir pats turi vaikų, kurie gali pamatyti šį ir kitus video, kuriuose kalbama apie antrą galą ir kitas nešvankybes.

O gal mes norime užauginti naująją “degradų” kartą?

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!