Patiko? Pasidalinkite!

Pavydas gali būti suprastas ir atleistas, tačiau ne šiai merginai iš Didžiosios Britanijos, kuri kiekvieną vakarą savo vaikiną tikrina melo detektoriumi

Tikriausiai ši mergina iš Didžiosios Britanijos –  Debį Vūd (Debbie Wood) yra pavydžiausia moteris pasaulyje. Susipažinusi su savo vaikinu Styvu, ji nuo pat pradžių demonstravo jam savo pavydą. Kai jie pradėjo gyventi kartu, Debį peržengė visas įmanomas ir neįsivaizduojamas ribas.

Kai Styvas grįžta namo po darbo, Debi peržiūri vaikino telefoną ir užduoda įvairius klausimus, kad „pagautų“ išdaviką. Styvas viską stabiliai ištveria, atsako į klausimus ir netgi pats atiduoda telefoną patikrinti. Priešingu atveju namuose būtų tikras skandalas.

Debi yra tokia pavydi, kad kartą paskambino kabelinės televizijos meistrams, kad šie užblokuotų „pramogų“ kanalus. Viskas dėl to, kad Debi kartą pastebėjo, kaip Styvas juos žiūrėjo. 

Pasak ekspertų, moteris kenčia nuo maniakiškai depresinės psichozės ir dismorfofobijos (Dismorfofobija vadinamas psichikos sutrikimas, kai žmogus pernelyg jaudinasi dėl kokio nors savo išvaizdos ypatumo arba nedidelio defekto).

Kartu per visa tai.  .  .  Steve'as ir Debbi

Tai pastumia Debi į ne pačius protingiausius dalykus. Kalbant apie Styvą, vaikinas neprieštarauja tokiam gyvenimo būdui su šia moterimi. Kol kas jis viskuo patenkintas. 

Kartą Debi per televiziją pamatė laidą apie melo detektorius. Ir ji nedelsdama jį įsigijo. Dabar kiekvieną dieną prieš miegą Styvas praeina detektoriaus testą.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!