Patiko? Pasidalinkite!

Iš karto pranešu tiems, kurie dar nepradėjo skaityti – aš neagituoju skiepytis ar nesiskiepyti.

Man labai patinka senasis skiepijimosi būdas apie kurį girdėjau. Jis buvo taikomas Vokietijoje – kai koks vaikas klasėje susirgdavo kokia liga, kiti tėvai vesdavo savo vaikus pas sergantį vaiką. Kai kurie iš jų užsikrėsdavo ir persirgdavo, taip įgydami natūralų imunitetą. Tie, kurie nesusirgdavo, vadinasi jau yra atsparūs. Štai čia yra tikrieji skiepai, kurių niekur nereikia įleisti ir nieko nekainuoja. Bet jei visi taip darys – kaip farmacijos bizniui išlikti, kuris yra multimilijardinius pelnus nešantis.

Be to, kiek domėjausi, yra ir taip, kad vaikai tokias ligas dažniausiai perserga gan lengvai ir be komplikacijų.

Šiandien neina nepastebėti, kaip farmacija masiškai stumia produktą – vakciną. Labai brutaliai ir įkyriai. Biznis yra biznis, o didžiausias biznis yra iš žmonių sveikatos. Ar nepastebėjot, kaip per pastaruosius 20 metų išaugo vaistinių skaičius? Vadinasi – yra paklausa.

Taigi, skiepus reik būtinai parduot. Geriausia valstybei, o ši juos kompensuoja.

Jau įprasta – užperkama viešųjų ryšių kampanija – žvaigždės/influenceriai visais kanalais reklamuoja skiepus. Traukinys pajuda.

Žiniasklaida mirga užsakytais straipsniais apie tymų protrūkį, kuris siekia NET 224 žmones, kas yra 0,01%. Tiesa, apie mirtis nekalbama, tačiau visais būdais bando suaktyvinti žmones skiepytis, nes tai BAISI liga.

Žmonės iškart supranta – reikia skiepytis. Ir aš nieko prieš už laisvą, apmąstytą žmonių pasirinkimą.

O jei likimas man nedavė sirgti tymais, o aš dabar su skiepu sau įsileisiu tą virusą dirbtinai ir būsiu jo nešiotojas?

Ačiū ne. Tikrai nenoriu.

Truputis apie t y m u s iš google:

Kaip užsikrečiama tymais?

Tymų infekcijos šaltinis – sergantis žmogus. (man klausimas kyla toks, jei skiepytas žmogus yra viruso nešiotojas, kas apsaugos nuo jo kitus?) Iš infekuoto asmens tymų virusas išsiskiria per kvėpavimo takus, pradedant pirmomis ligos dienomis, iš viso 4-7 dienas. Pagrindinis perdavimo būdas – oro lašelinis. Tymams imlūs yra ir vaikai, ir suaugusieji. Iki 90-95% imlių, imuniteto neturinčių asmenų, kontaktavusių su sergančiuoju tymais, suserga.

Saugantis nuo susirgimo reiktų laikytis panašių rekomendacijų kaip ir kitų virusinių ligų atvejais: gryninti orą patalpose, nuolat dezinfekuoti rankas, paviršius, susibūrimo vietose dėvėti kaukes, be to, stiprinti imunitetą, grūdintis, pilnavertiškai maitintis. Eteriniai aliejai labai tinka virusinių, oro lašeliniu keliu plintančių ligų profilaktikai: juos paskleidžiame ore, naudojame patalpų ir paviršių valymui, apsitriname po dušo, dezinfekuojame rankas. Rinkitės spygliuočių, citrusų, eukaliptų, arbatmedžių eterinius aliejus ir jų mišinius. Tiek susirgus tymais, tiek ligos prevencijai labai svarbus pakankamas vitamino A kiekis. Jis reikalingas ir akių sveikatai, ir imuninei, ir kitoms sistemoms. Vitamino A gausite su gyvuliniu maistu (kepenėlėmis, riebaus pieno produktais, riebia žuvimi, žuvies taukais, žuvies kepenėlėmis) arba organizmas pats jo pasigamins iš provitamino A, gaunamo su oranžinėmis ar kitomis daržovėmis (morkomis, moliūgais, kale salotomis, kt.). Tiks ir su maisto papildais gaunamas vitaminas A. Eteriniai aliejai ir hidrolatai taip pat padės sumažinti ligos simptomus susirgus. Levandų hidrolatu purkškite raudonus, iškilusius, niežtinčius bėrimus. Burnos gleivinės dėmeles tepkite šaltalankių aliejumi. Karščiavimui ir sudirgimui mažinti naudokite skiestą didramunių ir tikrųjų levandų eterinių aliejų mišinį masažui ir kūno aptrynimui. Ligonio aplinkoje virusų patogeniškumui mažinti naudokite melisų eterinį aliejų (ore, aptrynimams praskiedus).

Laisvė spręsti patiems.

minfo.lt


Patiko? Pasidalinkite!