Patiko? Pasidalinkite!

Algirdas Morkūnas  nuvyko į Šiaurės Korėją ir ten slapta prifilmavo ir nufotografavo, tai kas yra griežtai draudžiama filmuoti ir fotografuoti. Siūlome pažiūrėti 4 dalių filmą ir įvertinti Algirdo darbą.

Filme pamatysite gidės paaiškinimą apie gėjus Šiaurės Korėjoje.  Pasimetimas dėl klausimo apie vadą ir melavimas apie narkotikus. Lietuviška degtine nukrautos parduotuvių lentynos. Gatvės mados, vaikų darželio dainelės ir apsilankymas ūkininkės namuose.

Apsišlifavimo“ vakarėliai su gidėmis iki paryčių. Nuostabios giliausio metro salės, lietuvių pasišaipymo dovana draugystės muziejuje ir naktį užgesęs Pchenjanas. Dirbtinės gidžių ašaros karo muziejuje ir kaip manęs vos nesučiupo su priešingu rėžimui filmu telefone.

Lankstymasis prie nublizgintų vadų statulų. Korėjietiškos vestuvės. Tūkstančiai vietinių paradų aikštėje. Kaip pabėgau nuo gidų į uždraustą vietą ir iš jos buvau išvytas. Piknikas su vietiniais, keistasis cirkas, miesto panorama bei pamestas ir sugrįžęs telefonas.

Kaip atrodo Kaesong miestas, kuriame nėra automobilių. Įsitempę kareiviai demarkacinėje zonoje. Mokyklos lankymas, mano šokiai stadione ir salėje, pajuokavimas klasėje. Kaip atrodė senovės Korėja iki karo. Taip pat įspūdį palikęs apsilankymas vadų mauzoliejuje ir lankstymasis prie jų kojų.

Journey LT


Patiko? Pasidalinkite!