Patiko? Pasidalinkite!

Jeigu norite realizuoti visą savo potencialą, turite sukaupti drąsos ir pažvelgti gyvenimui į akis. Išlaisvinti jį nuo to, kas tempia atgal, kad pagaliau galėtumėte susikoncentruoti į išties svarbius dalykus. Žemiau pateikiamos tiesos, kurių, kaip taisyklė, niekas nenori girdėti. Tačiau jos padarys jus žymiai geresniu ir stipresniu, jei visgi įsiklausysite.

Visiems nusispjauti. Jums skauda? Kenčiate? Praradote labai svarbų žmogų? Žinote, viską, ką jautėte, jaučiate ir dar jausite, visa tai jautė kiti ir galbūt tie kiti yra visai šalia. Pasistenkite suprasti – tai, kad jums dabar skauda, nereiškia, kad esate ypatingas. Jūsų skausmas viso labo signalizuoja, kad vis dar esate gyvas ir sugebate jausti. O kitiems dažniausiai visiškai nusispjauti. Išskyrus pačius artimiausius žmones.

Nelaidokite savo talentų. Jei kažkas jūsų viduje kužda: „Tu šioje srityje labai, labai stiprus“, pasistenkite užsiimti gyvenime būtent šiuo dalyku. Jeigu palaidosite savo talentą, jeigu jo atsisakysite, atsisakysite tikro gyvenimo.

Prisiimkite atsakomybę už savo gyvenimą. Kas kontroliuoja jūsų mintis, žodžius ir veiksmus? Tik jūs ir niekas kitas. Ir jeigu darote kažką blogo ir neteisingo, kaltas esate jūs ir niekas kitas. Prisiimkite atsakomybę už savo gyvenimą ir visas jo apraiškas.

Mirtis – tai iš tiesų pabaiga. Liaukitės pagaliau nerimauti dėl mirties ir dėk to, kokiu jus įsimins pasilikę gyventi žmonės. Mirtis yra mirtis. Kai ji ateis, jūsų išties nebeliks šiame pasaulyje. Dėl to gyvenkite pilnavertį gyvenimą dar prieš tai, kai nuskambės paskutinis skambutis.

Priimkite savo emocijas. Pakaks bėgioti nuo savo baimių, nerimo ir skausmo. Priimkite faktą, kad esate netobulas ir kartais jaučiate, ko visai nesinori jausti. Su tuo nieko nepadarysi, ir kuo greičiau priimsite šį faktą, tuo greičiau nustosite kariauti su savo emocijomis ir pradėsite tiesiog gyventi.

Jūs negalite susidraugauti su visais aplinkui. Neverta net bandyti. Tiesiog susidraugaukite su pačiu svarbiausiu žmogumi pasaulyje – savimi.

Vertę lemia laikas, o ne pinigai. Neleiskite, kad piniginiai reikalai imtų trukdyti gyventi pilnu pajėgumu. Patikėkite, jums visiškai nereikia storos piniginės, kad galėtumėte pajausti pasitenkinimą gyvenimu. Tam turite apdovanoti ir save ir aplinkinius kur kas vertingesniu resursu – laiku.

Neverta aktyviai ieškoti laimės. Kodėl? Todėl, kad jos pilna visur aplinkui. Kiekvienoje šypsenoje, kiekviename žvilgsnyje, kiekviename susitikime ir netgi kiekviename atsisveikinime. Liaukitės ignoruoti laimę, kad surastumėte kažkokią dar didesnę „laimę“. Ji ir taip visada su jumis, tiesiog čia ir dabar, dėl to imkite ja pagaliau mėgautis.

Laimės už pinigus nenusipirksi. Jeigu nejaučiate laimės viduje, net visas pasaulio auksas nepadarys jūsų laimingu. Laimė eina iš širdies.

Visi greta esantys žmonės kada nors mirs. Ir tegu sielvartas dėl išėjusių ir nerimas dėl tų, kurie vis dar greta, netampa jūsų gyvenimo prasme. Mirtis – neatskiriama gyvenimo dalis, taip kad tiesiog gyvenkite, kol dar gyvenasi.

Pinigų į aną pasaulį su savimi nepasiimsite. Prisiminkite tas dienas, kurias paaukojote pinigams, ignoruodami sveikatą, mylimus žmones ir save patį. Kai gulėsite mirties patale, suprasite, kad tos dienos buvo iššvaistytos tuščiai, kadangi negalėsite išsinešti su savimi nė vieno uždirbto cento.

Nepamirškite, kas esate iš tikrųjų. Visada tai prisiminkite, kai nuo jūsų nuslinks baimių, nerimo ir streso apvalkalas. Kažkur ten giliai, po tuo apvalkalu slypi tai, kas daro jus jumis, kas užpildo jus aistra ir verčia šypsotis. Niekada savęs nepamirškite.

Dovanokite žmonėms ne briliantus, o laiką. Laikas – pati vertingiausia dovana, kokią tik galite įteikti kitam žmogui. Investuodami savo laiką į aplinkinius, padovanojate jiems tai, ko niekada ir niekaip neįmanoma išreikšti pinigais.

Dėkingumas. Kad ir kokia sudėtinga būtų diena, prisiminkite, kad kažkur kažkam tiesiog dabar, šiuo momentu, yra žymiai blogiau nei jums. Apsidairykite ir pasistenkite susirasti už ką galite pajausti dėkingumą tiesiog čia ir dabar. Ar tai būtų geras draugas, ar įgūdžiai ir sugebėjimai, kurių daugiau niekas neturi, ar netgi skani vakarienė. Visada prisiminkite apie dėkingumą.

Laikas – pati vertingiausia jūsų valiuta. Pagalvokite apie laiką štai iš kurios pusės: kiekvieną mėnesį mes skiriame ne mažiau kaip 160 valandų, kad uždirbtume pinigų. Laikas – tikroji gyvenimo valiuta. Investuokite jį lygiai taip pat, kaip investuotumėte pinigus – su protu.

Svajonės – nevykėliams, o jūs geriau užsiimkite darbu. Svajoti galima kiek lenda, ir tuo užsiima visi iš eilės. Tik kiek iš tų svajotojų bent jau pabando įgyvendinti savo svajones realybėje? Pakaks sėdėti priešais televizorių, belaukiant stebuklo, pradėkite pagaliau kažką daryti.

Pakaks perdėtai reaguoti. Susitaikykite su neišvengiamais gyvenimo skrydžiais ir kritimais. Blogiausia, ką galite padaryti gyvenime – elgtis taip, tarsi užgriuvo pasaulio pabaiga. Išsaugokite ramybę.

Investuokite laiką ir jėgas į svarbiausia, ką turite – save. Gyvenimą nugyventi galima tik žvelgiant iš vienos – savo paties – perspektyvos. Kai jūsų nebeliks, kartu su jumis nebeliks ir jūsų gyvenimo versijos. Tai kodėl nepavertus savęs dar geresne savo paties versija? Investuokite į save – fizinėje, protinėje ir dvasinėje sferose.

Dalinkitės žiniomis ir patirtimi. Gyvenimiška patirtis, gyvenimo pamokos, kuriomis praturtino mus gyvenimas… Visa tai neturės jokios vertės, jei nesuteiksite šanso kitiems žmonėms kažko išmokti iš jūsų. Tapkite tuo giganto, nuo kurio pečių atsispyrę žmonės galės pasiekti tokių aukštumų, apie kurias jūs pats net nesvajojote.

Gyvenkite dabartyje. O ne praeityje, ar ateityje. Dabartis – vienintelis laikas, kuris turi realią reikšmę.

Tobulumas neįmanomas. Kodėl? Ogi todėl, kad kiekvienas iš mūsų savaip įsivaizduojame tobulumą ir idealumą. Dėl to neverta jo vaikytis, tiesiog būkite tais, kuo esate – pilna jėga.

Anksčiau ar vėliau numirsite. Priimkite šį faktą ir liaukitės jį ignoruoti. Mirtis ateis ir ji nelauks, kad ir kiek liktų neįgyvendintų planų. Dėl to ir jums neverta laukti. Gyvenkite čia ir dabar, pilnu pajėgumu.

Pabaigai norėčiau priminti, kad jeigu norite gyventi pilnavertį gyvenimą, reikia visų pirma prisiimti atsakomybę už jį. Tai raktas į sėkmę, vaistai nuo atidėliojimo, abejonių savimi ir atsakymas į savęs kaltinimą dėl visų įmanomų nuodėmių.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!