Patiko? Pasidalinkite!

Šį kartą vaizdo įrašas apie Lietuvoje visiems gerai žinomo šoumeno Antano Kandroto-Celofano pagaidinimą. Kalėjime pagal vietos tvarką “gaidžiai” paprastai būna žemesnė “kasta” nei “dūchai”. Kalėjime gaidžiais dažniausiai vadinami seksualinę prievartą patiriantys kaliniai. Svarbiausia, kad Celofaną pabučiavo (pagaidino) ne kas kitas, o pats tikriausias Lietuvos gėjus Tomas Vytautas Raskevičius ir ne kur kitur, o gėjų ir lesbiečių parade, kuriame buvo ir Celofanas.

Pažiūrėkime, ką prieš tai deklaravo Celofanas apie tai, ką jis darytų, jei jį bandytų pažeminti gėjai. Šitą Celofano, kaip bachūro, pažadą “duoti į snukį” užmatė profesionalioji trolintoja (gerąja prasme) Milda Bartašiūnaitė.

Taip pat vaizdo įraše apžvelgiu situaciją kaimyninėje Baltarusijoje, kurioje yra ruošiamos naujos “Wagner” privačios kariuomenės stovyklos ir ką Baltarusijoje veikia Prigožinas. Kodėl Prigožino taip bijo Gabrielius Landsbergis? Ką yra sumąstęs Putinas? Apie tai vaizdo įraše.

Kviečiame tapti mūsų rėmėjais:

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA
Norintiems paremti Paypal sistemoje:

https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Tapkite Patreon rėmėjais ir vaizdo įrašus gaukite pirmieji:

https://www.patreon.com/m/musutv

Vaidas Žemaitis Lekstutis asmeninės sąskaitos:

Vaidas Lekstutis: BE84 9740 0652 3059 SWIFT kodas: PESOBEB1 (mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Vaidas Žemaitis Lekstutis: GB23 BIYS 0099 5673 7017 13 SWIFT kodas: BIYSGB2A (mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje:

https://www.paypal.me/bukimevieningi (mokėjimo paskirtis – PARAMA)


Patiko? Pasidalinkite!