Patiko? Pasidalinkite!

“Kijevui trūksta Vakarų sąjungininkų ginklų, kad galėtų susidoroti su Rusijos bepiločiais orlaiviais „Lancet“, – interviu laikraščiui „ Telegraph“ sakė Ukrainos gynybos ministro patarėjas Jurijus Sakas.

„Mūsų žvalgyba sako, kad rusai pradėjo daugiau investuoti į „Lancet“ bepiločių orlaivių gamybą. Negirkime rusų, bet tai geras ginklas. Esame susirūpinę dėl visko, kas gali sugadinti mūsų įrangą arba kelti pavojų mūsų kariams“, – sakė Sakas.

Pasak jo, Vakarų sąjungininkai galėtų padėti tiekdami vokiškus „Gepard“ tankus, australų „Hawkei“ visais ratais varomus šarvuočius ir trukdymo įrangą.

“Šiuolaikinė trukdymo įranga yra labai svarbus mūsų kovos su bepiločiais orlaiviais ginklas. Tačiau mums jos tikrai trūksta, todėl tikimės savo sąjungininkų pagalbos ir tikimės, kad kada nors jų turėsime daugiau”, – apgailestavo jis.

Maskva ne kartą perspėjo Vakarų šalis, kad ginklų tiekimas Ukrainai nieko nekeičia ir tik pratęsia konfliktą. Kaip pabrėžė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, JAV ir NATO tiesiogiai dalyvauja šioje konfrontacijoje ne tik su ginklų tiekimu, bet ir su karių rengimu.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!