Patiko? Pasidalinkite!

Po daugkartinių ekspertai.eu paklausimų, jog, galbūt, Lietuvos statistikos departamentas galėtų pradėti skelbti informaciją apie tai, kiek šalyje yra susirgusių Covid-19 liga išsivakcinavusių, o kiek nesivakcinavusių žmonių, tarnyba pranešė, kad tai ketina daryti.

Vis dar siaučiant koronaviruso pandemijai, rugsėjo 29 d. Statistikos departamentas informavo, kad „netrukus operatyviojoje statistikoje pradės skelbti, kiek iš registruotų atvejų yra nutikę vakcinuotiems ir nevakcinuotiems žmonėms“.

„Kol kas galite žiūrėti analizę čia: https://osp.stat.gov.lt/documents/10180/8420714/1_COVID-19_situacijos_apzvalga_210824.pdf ir čia: https://osp.stat.gov.lt/documents/10180/8420714/20210909-COVID-19-situacijos-apzvalga.pdf“, – pranešė Statistikos departamento atstovė.

Taip pat Statistikos departamentas pridėjo iliustraciją, kurioje matosi skiepytų ir neskiepytų asmenų užsikrėtimai:

Iš aukščiau esančios lentelės matosi, kad sergamumas nevakcinuotų rūgpjūčio mėn. sumažėjo apie 25% (lyginant su piku kovo – gegužės mėn.), o sergamumas vakcinuotų padidėjo apie 30%.

Kokia to priežastis? Kokia priežastis, kad koronavirusas praktiškai dingo (sumažėjo) nuo birželio vidurio iki liepos vidurio tiek vakcinuotiems, tiek nevakcinuotiems?

Apie visa tai plačiau pakalbėsime rugsėjo 29 d. „PressJazz TV“ laidoje „2K+“, kurią tiesiogiai galima bus žiūrėti nuo 15 val. ČIA.


Patiko? Pasidalinkite!