Patiko? Pasidalinkite!

Popiežius Pranciškus nuo koronaviruso buvo paskiepytas vaistu, kurį gamina JAV kompanija „Pfizer“ kartu su Vokietijos kompanija „BioNTech“. Tai trečiadienį pranešė Argentinos laikraštis „La Nacion“ 

Kaip pažymi leidinys, pontifikui buvo paskirta pirmoji vaisto dozė, antrą jis gaus per tris savaites. Kaip rašo laikraštis „ Il Messaggero “ , 93 metų garbės popiežius Benediktas XVI taip pat ketina skiepytis.

Vatikane informacija apie popiežiaus skiepijimą dar nėra oficialiai patvirtinta. Neseniai interviu 84 metų pontifikas pranešė apie savo ketinimą skiepytis, nes „kiekvieno žmogaus moralinė pareiga yra saugoti kitų sveikatą ir gyvybę“.

Anksčiau trečiadienį Šventojo Sosto spaudos tarnybos vadovas Matteo Bruni paskelbė, kad Vatikane prasidėjo skiepijimo kampanija. Pauliaus VI salė yra įrengta procedūrai, nurodė jis.

Vatikano sveikatos ir higienos direktoratas pranešė, kad iš „Pfizer – BioNTech“ užsakyta 10 000 vakcinų dozių. Pandemijos metu Vatikane buvo nustatyta dešimtys infekcijos atvejų, tarp kurių buvo ir Šveicarijos sargybinių. Užsikrėtė ir keli kardinolai.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!