Patiko? Pasidalinkite!

Po Ingridos Šimonytės sutriuškinimo prezidento rinkimuose, “Landsbergistų” partijos vadas Landsbergis II prasitarė, kad siūlys Ingridai vesti “landsbergistų”  sąrašą kitų metų Seimo rinkimuose ir sėkmės atveju formuoti Vyriausybę.

„Vertindamas augantį pasitikėjimą, kurį gavo I. Šimonytė, aš kviesiu Ingridą vesti Tėvynės sąjungos sąrašą 2020 metais ir, jeigu ji sutiks, formuoti būsimąją Vyriausybę“, – vėlų sekmadienio vakarą sakė G. Landsbergis.

Visų pirma tai nepasitikėjimo balsai, o už pinigus praplautų “durnadėžių” žiūrovų padėti kryžiukai. Išleista virš puse milijono eurų, smegenų “plovimams”. Ar tai galima vadinti, kad žmonės pasirinko kandidatę ir už ją išbalsavo? Ne, tai vos ne per prievartą, buvo silpnesnio suvokimo žmonėms, įdiegta už ką balsuoti.

Gabrieliau, atiduok greičiau partiją Ingridai, žinoma jei bočius leis. Tik tokiu atveju galime sulaukti jos išnykimo iš politinės arenos, nebent ir vėl mesite milijonus rinkimams, nes jūs pinigų turite, kaip šieno. Nors kaip matome, visuomenė, po truputį blaivėja ir atsirenka už ką balsuoti.

Guostis I. Šimonytė ir jos komanda galėtų nebent tuo, kad sulaukė palaikymo iš užsienio lietuvių. “Landsbergistų” iškelta kandidatė sulaukė 54,88 proc. emigravusių tautiečių balsų.

Nieko nuostabaus, kad užsienyje gyvenantys ir užburti “Viasato” transliacijų, yra tiesiog praplautomis smegenimis, o daugelis ir pragertomis, todėl suvokimo neuronams neveikiant balsavo už tą, kurios partijos dėka gavo palikti savo gimtą šalį. Ir nieko čia keisto nėra, tiesiog žmonija yra ir bus valdoma, ypač sisteminiai idiotai. Arba balsavo visiškai nutautėję lietuviai, kurie nebeturi vizijos grįžti į tėvynę.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!