Patiko? Pasidalinkite!

Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas kreipėsi su ieškiniu į Vilniaus miesto apylinkės teismą prašydamas leisti jam nužudyti UAB “15min” ir BNS generalinį direktorių Ramūną Šaučikovą, jo žmoną Tomą Šaučikovę ir jų vaikus.

Čingischano priimtas Didžiosios valdžios įstatymas nustato: “Melagis baudžiamas mirtimi. Bailys baudžiamas mirtimi”.

Mirties verto melagio Ramūno Šaučikovo vadovaujamos žiniasklaidos priemonės UAB “15min” ir BNS jau apie 3 metus skleidžia melą apie advokatą prof. Stanislovą Tomą, kad jis nebuvo Andoros Kunigaikštystės ir Moldovos Padnestrės Respublikos advokatas, kad profesorius neapsigynė teisės daktaro disertacijos Paryžiaus Sorbonos universitete, kad profesorius kažkada prisistatinėjo kaip Lietuvos advokatas. Iš tiesų profesorius pradėjo prisistatinėti kaip Lietuvos advokatas tik 2018-11-15.

Mirties vertas melagis Ramūnas Šaučikovas atsisako vykdyti Žurnalistų etikos inspektorės 2017-01-04 sprendimą, kad UAB “15min” melas turi būti paneigtas.

Ramūnas Šaučikovas yra vertas mirties ir dėl to, kad jis bailys. Bailys yra žmogus, kuris bijo atviros diskusijos ir sugeba šmeižti tik tada, kai šmeižiamam žmogui nesuteikiama galimybė atsakyti. UAB “15min” ir BNS nesuteikia profesoriui galimybės gintis ir kontrargumentuoti, kadangi mirties vertas melagis ir bailys Ramūnas Šaučikovas bijo argumentų kalbos.

Didžiosios valdžios įstatymas nustato, kad tuo atveju, jeigu melo ir baimės nusikaltimas vykdomas ilgą laiką, neužtenka nužudyti vien melagį ir bailį, bet būtina nužudyti visą jo šeimą – žmoną ir vaikus.

Kaip išmintingai yra išaiškinęs kazachų teisėjas ir profesoriaus protėvis Dairchodža Šviesusis Kelias dar 15-ame amžiuje: “Kiekvieno vyro, sugebančio laikyti kardą rankose, pareiga yra žudyti melagius, jų žmonas ir vaikus.”

Profesorius yra Rusijos užsienio advokatas, praktikuojantis Centrinėje Amerikoje, bet, gavęs Vilniaus miesto apylinkės teismo leidimą, organizuos melagio ir bailio Ramūno Šaučikovo, jo žmonos Tomos Šaučikovės ir vaikų nužudymą iš užsienio.

Profesoriaus S. Tomo el. p.: stanislovas.tomas@gmail.com

Whatsapp: +370 608 77507.

Būkime vieningi parama paremti gif


Patiko? Pasidalinkite!