Patiko? Pasidalinkite!

Po lrt.lt portale pasirodžiusio straipsnio, Rasa Juknevičienė savo viešoje Facebook paskiroje, Seimo narį Artūrą Skardžių pavadino mėšlu.

sušaudytas gabrielius landsbergis

lrt.lt straipsnis:

Valdančiųjų „pokštas“ Seimo salėje – suvarpytas taikinys su įsivaizduojamu G. Landsbergiu? 

Seimo „valstiečių“ frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis penktadienio vakarą pateikė Seimui naują Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo redakciją, po pateikimo jai pritarta. Tiesa, be svarstomo įstatymo turinio plenarinių posėdžių salėje žurnalistų dėmesį pritraukė ir kelių Seimo valdančiųjų elgesys.

E. Blaževič/LRT nuotr.
E. Blaževič/LRT nuotr.

A. Širinskienė paaiškino, kad tai – viso labo šmaikšti dovana jai nuo A. Skardžiaus. Daugiau apie tai komentuoti ji nepanoro.„Tai buvo labai asmeninė dovana ir nenorėčiau daugiau išduoti apie ją“, – juokdamasi komentavo A. Širinskienė.A. Skardžius, komentuodamas dovaną, taip pat buvo geros nuotaikos. „Buvo tokia išdaiga ir tiek“, – sakė jis besijuokdamas.Paklaustas, ką taikinys simbolizuoja, Seimo narys sakė nežinantis. „Ir išvis čia nėra viešas dalykas“, – sakė jis.A. Skardžius tikino, kad omenyje neturėjo G. Landsbergio: „Ne, tikrai ne. Baikit, prie ko čia Gabrielius. Nejuokaukit.“

E. Blaževič/LRT nuotr.

„Bendras jausmas – nejauku. […] Man atrodo, kad ką jis turėjo omenyje, yra visiškai aišku. Net neabejoju, kad tas pokštas tikrai turi krislą realybės“, – įvykį komentavo G. Landsbergis.Už naują valdančiųjų „valstiečių“ siūlomą LRT įstatymo redakciją penktadienį balsavo 50, prieš – 36, susilaikė 2 parlamentarai. Iš viso balsavo 88. Pagrindinis komitetas, kuriame toliau bus svarstomos pataisos – Kultūros, kiti – Žmogaus teisių ir Nacionalinio saugumo ir gynybos. Į plenarinių posėdžių salę redakcija grįš pavasario sesijoje. Išsamiau apie tai skaitykite šioje nuorodoje.


Patiko? Pasidalinkite!