Patiko? Pasidalinkite!

Daugeliu vadinamas politiniu lavonu, liberalas Eligijus Masiulis, Klaipėdos miesto centre, apsvaigęs nuo neaiškių medžiagų, viešoje vietoje dalino pažadus, savo rinkėjams kurie už Eligijų Masiulį turės galimybę balsuoti savivaldos rinkimuose.

„Bus daugiau žolės, šviesos, meilės ir „feelingo“ (jausmų)“

Šis kiaulės akis įsistatęs, kiaulės metais, politikas, be jokios sąžinės graužaties ir toliau gieda mantras savo liberastinei fanų publikai:

Eligijus Masiulis

Kreipiuosi į visus veržlius, drąsius, laisvus klaipėdiečius, prašydamas palaikyti mane ir suteikti galimybę dalyvauti rinkimuose.
Esu vienintelis kandidatas į Klaipėdos merus, kurio nesaisto įsipareigojimai partijoms ar komitetams. Tvirtai tikiu, kad gimtąją Klaipėdą galima pakelti ant aukštesnio laiptelio. Suteikti jai didesnę energiją. Šiuolaikiška, gyvybinga, kūrybinga Klaipėda. Žmonių Klaipėda. Tai tikslas, kurio visi turime siekti.
Nuoširdžiai prašau skirti keletą minučių Jūsų brangaus laiko ir pasirašyti elektroniniu būdu už mano kandidatūrą.

Po šitokių, viešoje vietoje pasirodymų, Eligijus Masiulis ir „prapūtęs“ toliau kliedi:

Portalui tv3.lt E. Masiulis komentavo, kad įraše nėra neblaivus: „Tikrai aš nesu ten neblaivus. Po to galbūt nuėjau į kavinę. Tikrai nesu neblaivus. Gerai, aš tai esu kandidatas į Klaipėdos miesto merus, galiu būti filmuojamas, bet ten yra ir kiti žmonės dar nufilmuoti. Tai nežinau, kaip čia su duomenų apsauga“, – portalui tv3.lt sakė jis.

Masiulis ir toliau kliedi apie neva viešoje vietoje draudimus filmuoti ir apie kažkokius duomenis… Kai „prapūs“ visiškai, gal ir duomenys ir vieša vieta atrodys kitaip.

O Jūs manote, kad šis tipas buvo kada nors kitoks? Ne. Jis tiesiog tada prisilaikydavo…

Darius Norvilas

 


Patiko? Pasidalinkite!