Patiko? Pasidalinkite!

Vienas iš seniausių Lietuvoje laikraštis „Respublika” savo youtube kanale paviešino sensacingą, pusantros valandos vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas VSD agentas, bandantis užverbuoti žurnalistą su tikslu sužlugdyti vieną iš „Respublikos” leidinių „Vakaro žinios”. Vaizdo medžiagoje įvardijamas Valdas Adamkus, kuris būtent ir užsakė „susidoroti” su „Vakaro žiniomis”.

Šie metodai „Būkime vieningi” komandai yra kuo puikiausiai žinomi, bet apie tai viešai kalbėti dar neatėjo laikas. Atėjus laikui bus galima parodyti ne ką trumpesnį vaizdo įrašą, kaip buvo vykdoma užduotis sunaikinti „Būkime vieningi”. Žinoma, kad susidoroti su „Būkime vieningi”, nurodymą davė ne Valdas Adamkus, o tuometinė „Tulpė”.

„Pirmą kartą skelbiame visą (neištrumpintą) video medžiagą, kaip VSD agentas bando užverbuoti žurnalistus. Bet kuris Lietuvos pilietis gali pats savo akimis įsitikinti, kas laukia tokių piliečių, kaip „Respublikos” Vyriausiasis redaktorius Vitas Tomkus, kuris pagal savo pareigas privalo atlikti „sarginio šuns” funkcijas ir sergėti visuomenę nuo valdžios savivaliavimo bei korupcijos.”

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!