Patiko? Pasidalinkite!

Taip taip, tai visai ne juokas – penktadienio ryte Ričardas Savukynas (dar žinomas kaip Jorkšyrų elfų prižiūrėtojas) pasiprašė į Facebook grupę “Pasipriešinimo okupacijai centras”. Šiek tiek nustebino toks jo sprendimas – gal žmogus tikrai atsibudo ir suprato, kas vyksta?.. Gal pagaliau suprato, kad esame visiškai okupuota ir nesavarankiška valstybė?

Deja, tai labai mažai tikėtinas variantas, kadangi šis influenceris, dar žinomas Rokiškio Rabinovičiaus vardu, labai daug prisidėjo prie Lietuvos žmonių kiršinimo ir neapykantos kurstymo. Užsidėjęs nekalto žiurkiuko nuotrauką, jis jau ilgą laiką tyliai graužiasi į žmonių smegenis ir ėda jų protus. Pažiūrėkime, ką šis “žiurkėnas”, Grybauskaitės apdovanotas “Už indėlį kovoje su priešiška propaganda” yra padaręs “gero” Lietuvai… Vien faktas, kad Grybauskaitė jį apdovanojo, yra iškalbingas.

Ričardas Savukynas yra ideologinis jau pagarsėjusios FB grupės “Jorkšyrų elfai” vadas. Štai, kokios “genialios” šios grupės idėjos:

“Ši grupė yra atvira (public). Ji yra skirta ir kovai su kremlinų propaganda, ir aktualios informacijos viešinimui.

Mūsų pažiūros gali būti pačios įvairiausios, tačiau tikslas – bendras: visokių komuniagų neturi likti ant FB. Tuo čia ir užsiimam. Taigi, bendros taisyklės, skirtos tiesiog tam, kad būtų paprasčiau (nes nors ir turime galvas, kartais lieka ir neaiškių momentų).

0. Nesvarbu, kieno kokios pažiūros. Grupė turi aiškų tikslą, o mes turim pakankamai smegenų, kad neužmirštume tikslo ir geru būdu pasismagintume.
1. Grupė šiuo metu yra atvira. Bet tai nereiškia, kad viskas yra leistina – traukiam narius, galvodami.
2. Grupė skirta raudonųjų lervų dezinfekcijai. Visokie neabejotinai aiškūs kremlinai, okupacinių idėjų skleidėjai, komuniagos ir pan. – taikinys. Kiti reikalai – ne šios grupės reikalai.
3. Naujus narius traukiame tik atsakingai – pasikalbam, pazonduojam, jei jie nori užsiimti veikla – tada traukiam.
4. Grupė užsiima tik teisėtais reikalais, pagal LR įstatymus ir Facebook taisykles. Taip, ši sąlyga ne šiaip sau čia įrašyta. Taip, tai kriterijus visur.
5. Politikos disputų, asmeninių razborkių, varymų ir kito šlamšto čia nebus, nes tai defokusacija. Defokusacijos požymis – neaiškūs ginčai, išvedžiojimai, stradankės, asmeniniai varymai, prarastos sąsajos su tikslais ir t.t..
6. Adminų sprendimai neaptarinėjami ir nekvestionuojami, nes bardako čia nebus. Bardakas – tai defokusacija ir tikslų pametimas. Todėl banhamerio teisė yra absoliuti.
7. Atsiradus specifiniams klausimams arba įtarimams – rašot adminams. Aukščiausia instancija – Magnitskis.
8. Neužmirškit, kad lervos neišvengiamai prasmunka į visur. Ir į čia. Žodžiu, neskleidžiam čia ko nereikia.”

Verta paminėti, kad egzistuoja ne viena panaši “Jorkšyrų elfų” grupė. Pasitikrinkite, kokie “draugai” Jus supa, ir juos pašalinę, mintyse sukalbėkite: “Atleisk jiems, Viešpatie, jie nežino, ką daro…”

https://www.facebook.com/groups/jorksyrai/ ,

https://www.facebook.com/vakcinanuovatniku/ ,

https://www.facebook.com/Troli%C5%B3-med%C5%BEiotojai-760231964120412/ ,

https://www.facebook.com/vatinukas.lt/ ,

https://www.facebook.com/BoycottRussianProductsInLithuania/ ,   

Nuo šių “jorkšyrų” yra nukentėjęs ne vienas visuomenininkas bei nesisteminės žiniasklaidos tinklapis. Neblogą straipsnį Jorkšyrų tema parašė “Sarmatas“:

„Jorkšyro terjerai“ persivadinę „Jorkšyrų elfais“ kaip ir anksčiau išliko „pavlikai morozovai“

Taip pat Jonas Kovalskis:

Prieš metus buvau 5 valandoms paleistas iš Facebook gestapo komandos ir Jorkšyrinių šunų-žydrųjų savukynų bano. Spėjau juos patampyti už uodegų 🙂

20min.lt:

https://20min.lt/straipsnis/7317/parazitai-feisbuke-aktyviai-ieskantys-ir-skundziantys-cukebergui-lietuvos-piliecius

Aktyviai su Ričardu Savukynu (ati)dirba ir butelkos mylėtoja, mūsų “mylima” Lryto žurnalistė Asta Kuznecovaitė bei koldūnas Andrius Užkalnis. Tai yra tikrieji tėvynės išdavikai, graužiantys valstybės laivą iš vidaus.

Dar priminsime, kokie yra žiurkių buvimo ženklai, kad galėtume jas geriau atpažinti: išmatos, nemalonus kvapas, riebaluotos šliaužimo dėmės, graužimo pėdsakai.

Lietuvoje smirda. Laikas ieškoti žiurknuodžių…

Adelina Grinevičienė


Patiko? Pasidalinkite!