Patiko? Pasidalinkite!

Seimo narys Aidas Gedvilas demaskavo Tapiną:

“Kaip apmulkinti tautą per keletą sekundžių. Įmanoma įtikinti visuomenę, kad jų rinkti parašai yra nieko verti. Visą savaitgalį netilo ne tik „per lengvų dėžių“, bet ir apskritai Tapino surinktų parašų galimo klastojimo skandalas. Stebėjome fantastišką šou ir tauta apie jį kalbėjo…

Ilgai kalbėjo… Kurį laiką patylėjęs ir galimai pasvarstęs, kokį čia padoresnį pasiaiškinimą tautai mestelėjus, viešai išdeklamavo eiles apie popieriaus taupymą.

Patikėjote!?

Nei Tapinui, nei žiniasklaidai neatsakius į kylančius klausimus, nusprendžiau viską išsiaiškinti pats! Pirmadienį apsilankiau LR Seimo Dokumentų valdymo skyriuje ir įsitikinau – jokių stebuklų čia nėra, o didžiąją dalį dėžių tūrio užima oras! Kaip beje, ir paties šoumeno Tapino iniciatyvos ir pasisakymai.

Mielieji, mums nemelavo, iš tiesų atspausdinta neįskaitomu „krapštyraščiu“. O kai kurie lapai apskritai yra pustuščiai. Dar daugiau, jeigu pirmuosius parašus galima būtų identifikuoti pagal papildomai surinktus duomenis, Tapino ir Ko. parašų autentiškumo įrodyti neįmanoma, tai yra tiesiog ant baltų lapų surašyti žmonių vardai ir pavardės, kas dar labiau sustiprina įtarimus dėl jų sugeneravimo kompiuteriu arba dėl kokios nors pavogtos duomenų bazės panaudojimo.

Neįsivaizduojate, kaip tai atrodo? Siūlau įsitikinti patiems ir žvilgtelėti parengtą siužetą.

Nesiimu vertinti tiek vienos, tiek kitos pusės surinktų parašų teisėtumo ir pateikimo formos tinkamumo, kaip sakoma, išvadas darykite patys, tačiau trumpo žvilgsnio į šias dėžes užtenka, kad suprastum, kas tikrai norėjo kokybiškai atlikti savo darbą, o kam terūpėjo gražus ir įspūdingas vaizdelis jūsų telefonų, kompiuterių ir televizorių ekranuose.

P. S. Griežtai laikomės duomenų apsaugos principų, todėl asmens duomenų nefilmavome ir jų neskaitėme.”

Vaido Žemaičio komentaras: Tapine, sukčiau tu, popieriaus taupytojau, kodėl tuščias dėžes atnešei ir nesurašei “parašų” keliais stulpeliais viename lape?! Tai kame čia gamtos tausojimas ir popieriaus taupymas?!!!

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!