Patiko? Pasidalinkite!

Kai kalbama apie tai, kodėl žmonės bėga iš Lietuvos, dažnai turimas omeny prastas pajamų ir kainų santykis, tačiau tik kažkokie ,,vatnikai“ ar kokie nors panašūs ,,durniai“ drįsta užsiminti, kad ne tik ekonomika yra tas kriterijus, kuris su didžiuliu skausmu išvaro žmogų iš savo namų.

Šiaip egzistuoja dar toks dalykas kaip teisingumas, o kiekvienas pilietis, nepriklausomai nuo to koks neišprusęs jis bebūtų, vis tiek turi natūralų moralinį kompasą bei jaučia, jog kažkas čia negerai. Ir tik nespiskit proto, ne kažkokia propaganda, ne užsakyti straipsniai ar manipuliacija bukomis masėmis, o paprasčiausia neteisybė varo žmones iš tėvynės ir verčia juos būti jai nelojaliais. To nesupranta tik tie, kurie gerai gyvena ir kurie drebančiomis rankomis laikosi už savo bei nesikiša į situacijas, kuriose vyksta kažkas nedoro, nes bijo, kad ir jie gali pradėti negerai gyventi. Nežinau kaip kitiems, bet man jų sėkmė ne rodiklis, nes moraline prasme jie yra ne daugiau nei atmatos.

Na, o dabar eikime konkrečiai prie reikalo. Lietuvoje gyvena toks Bronislovas Burgis, kurio indėlis į Lietuvos švietimą yra neginčytinas ir labai didelis, kuris buvo KTU Gimnazijos direktorius, buvo…

Taigi, kaip Lietuvoje vykdomas teisingumas? Tėvai savo išlepintą kalę įkišą į prestižinę gimnaziją, ji nesilaiko jos taisyklių ir rūko, prigauta yra sudrausminama direktoriaus, o už sudrausminimą direktorius turi nusišalinti nuo pareigų ir sumokėti… Kiek ten, beveik 10 kasarių eurų baudą? Rimtai!? Ir viskas tik dėl to, kad tėvai turi ryšių, jie jaučiasi, jog jų šeima yra aukščiau visų kitų ir niekas neturi teisės jiems priekaištauti. Tos kalės tėvai parodė pavyzdį, kas bus, jeigu jų šeima už savo amoralų elgesį bus drausminama.

Ir tik nedrįskite knisti man proto apie vaiko traumavimą. Ji jau buvo pakankamai suaugusi, per visą gyvenimą jai spėjo sulysti į šikną be vazelino belenkiek dvikojų padarų ir ji perims tėvų estafetę. Ji bus, o gal jau net ir yra galvos skausmas vaikinams bei savo bendraamžėms merginoms, jeigu kuri nors tik išdrįs susirasti ,,geresnį“ vaikiną nei ji pati turi.

Dabar aš jau spėjau išgirsti daug dalykų iš elito propagandonų, koks Burgis yra blogas, o vėliau net vatniku patapo (dabar gaila, kad neišsaugojau screenshotų)! Žinote, ką aš toms moralinėms atmatoms, kurios drįsta pravardžiuoti Burgį vatniku, pasakysiu. O kur, jūs, sistemos kūrwos, buvote tada kai Burgis buvo teisiamas, tada kai jis turėjo atsisakyti savo pareigų, tada kai jis turėjo susimokėti tuos 10 kasarių, tada kai jo sveikata šlubavo dėl viso to spaudimo? Kur buvo valstybė kai reikėjo ginti Bronislovą Burgį? Kur buvo STT ir kur buvo Seimo nariai? Ką apie tai galvoja skudurai iš VSD, ar teisingumo nebuvimas nėra grėsmė nacionaliniam saugumui?

Mano manymu ir šiaip ne mano manymu, o pagal universalų teisingumą tai Burgis, už tai kaip su juo pasielgė valstybė, turi visišką moralinę teisę prisiduoti Rusijos spec tarnyboms, nes Lietuva už visą gerą, kurį jis padarė, jo neužstojo. Ir taip padaręs, jis vis tiek liktų moraliai teisus, tik skudurai iš žvalgybos institucijų bei Lietuvos ,,elitas“ nenori to suprasti. Štai, prašau, aš atsakiau į klausimą – kodėl žmonės bėga iš Lietuvos?

Nes Vakarai ne ką mažiau supuvę, bet vakaruose galima prasimaitinti, o Lietuvoje ne, todėl jie ir bėga iš čia. Būtų daugiau teisingumo ir solidarumo iš taip vadinamo elito pusės, žmonės būtų pasiryžę kukliau gyventi, bet kai vienam viskas nuo gimimo duota, o kitam reikia prakaitu bei krauju užsitarnauti tik dalį to, kas kitam duota nuo gimimo, tada ir gaunasi, kad jauni žmonės bėga iš Lietuvos, nes vos ne tik įtakingų tėvelių kalės gali čia prasigyventi ir turėti užnugarį, o visi kiti, net Lietuvai nusipelniusios asmenybės, gali eiti na…ui, nes Lietuvoje be stogo tau teisingumas nepriklauso.

Gal Ponas Burgis ir nesutiks, bet tai žertvai linkiui būt pagrobtai bei parduotai į sekso vergija, kadangi morališkai ji jau ir taip šliu…a, o jos tėvams linkiu tai žinoti bei nieko negalėti padaryti (nepaisant turimų ryšių), nežinant kur jų šalva dukra per prievartą kojas praskėtinėja. Linkiu, nes, kaip supratau, Lietuvos valstybė neplanuoja atitaisyti šios dar vienos savo klaidos.

Jeigu nesutinkate, jog su ponu Burgiu buvo pasielgta neteisingai, linkiu, kad su jūsų palikuoniais būtų pasielgta analogiškai.

Nemezidas

nemezidas@protonmail.com


Patiko? Pasidalinkite!