Patiko? Pasidalinkite!

Nepriklausomos ir laisvos Lietuvos aktualijos. Viskas perkama ir viskas parduodamas – laisva rinka. Kas turi daugiau pinigų, tas ir perka.

Miškai

Lietuva darosi lietuviams nepriklausoma vis sparčiau ir sparčiau. Miškų pardavimų apribojimas Seime nepavyko, nes įstatymą vetavo prezidentas Gitanas Nausėda, o vetavo dėl, to, kad šeimininkai iš Švedijos – IKEA „paprašė”.

Vaikai

Seimo gražuolė – Šakalienė, gerai pamaitinta Norvegijos „Bernaverto”, bando Lietuvius iš naujo išmokyti auklėti vaikus, įvedant Norvegišką, jos manymų modelį, kuris leidžia iš šeimų atimti vaikus ir juos įvaikinti gėjų bei lesbiečių šeimoms. Lietuviai ant tiek kvaili, kad per 1000 metų neišmoko vaikų savarankiškai auklėti?

Politika

Lietuvos 99% parsidavę arba apkvailinti ideologiškai, šoka pagal JAV muziką ir nei kiek nesusimasto apie savarankišką, Lietuvai naudingą politiką. Teisingiau pasakius, visi iki vieno sulindę į tą pačią „skylutę”, net gi didžiulis Linas Linkevičius įtilpo.

Laisvė ir nepriklausomybė

Laisvė jaučiasi vis stipriau ir stipriau. Tu esi ant tiek laisvas ir nepriklausomas, kad gali eiti į visas keturias puses, o jei nepatinka, gali ir važiuoti von iš Lietuvos. Niekas tavęs nelaiko! Nepamiršk, tu esi laisvas ir nepriklausomas ir nuo tavęs niekas nepriklauso.

Šokia tokia priklausomybė

Liko labai mažai. Atleis nuo mokesčių ir tada galėsime sakyti, esame visiškai laisvi ir nepriklausomi. Šiaip tai laukiu nesulaukiu, kada įsivyraus tikroji demokratija ir laisvė, kai žmogus galės elgtis, taip kaip jis nori, taip kaip sako jo vidus. Sulaukus to momento, pažadu suvalgyti vieną, o gal kelis politikus. Dėl įdomumo, nes visiška laisvė vadinasi – KANIBALIZMAS!

Eh, kaip gaila, neturiu pinigų…, nusipirkčiau visus ir į… .

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!