Patiko? Pasidalinkite!

Dienraščio “Klaipėda” propagandistė Asta Aleksėjūnaitė jau kuria siaubo istorijas kaip Algirdo vaikas bus atiduotas į vaikų namus, o pats Algirdas išvežtas kariauti į Ukrainą.

“Artimiausiu metu Rusijos Federacijoje suintensyvės eilinė mobilizacija, tad tikėtina, jog jaunam darbingo amžiaus vyrui vargiai pavyks jos išvengti. „Aš jį palaikau. Algirdai, stiprybės. Raginu visus žemaičius palaikyti Algirdą“, – naiviai bičiuliui linkėjo V. Lekstutis. Neatmetama, kad A. Švanys gali būti mobilizuotas ir išvežtas kariauti į Ukrainą. Tokiu atveju kažin ar būtų ko džiūgauti. Rusijos mylėtojui V. Lekstučiui atkirtį rėžė pagrobto vaiko močiutė, gyvenanti Kaune. Moteris vos valdė emocijas, kalbėdama apie šeimą ištikusią tragediją. „Jis slėpė nuo visų. Ir nuo dukros slėpė. Jam buvo „stogas pačiuožęs“. Net darbe niekas nežinojo, kad jis palaiko Rusiją, kad jis yra prorusiškas. Jis turėjo savo komandą, palaikė ryšius Olegu Titorenka“, – pasakojo pagrobto vaiko močiutė.”

Naujausiomis žiniomis, kūdikio mama su Algirdu Švaniu jau buvo susisiekusi ir ketina vykti pas vaiką į Kaliningrado sritį, kai tik gaus vizą.


Patiko? Pasidalinkite!