Patiko? Pasidalinkite!

Domanto Sabonio ir jo žmonos Shashanos Rosen namuose krykštauja kūdikis. Liepos 11-ąją pora susilaukė antros atžalos. Jiems gimė dukra.

Praėjus lygiai mėnesiui po dukros atėjimo į šį pasaulį, Shashana Rosen socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paviešino nuotraukas, kuriose matyti jų naujagimė. Domanto žmona  atskleidė dukros vardą, ją pavadino Eleven Rose.

„Eleven Rose Sabonis prisijungė prie mūsų šeimos liepos 11-ąją ir mes negalime būti laimingesni“, – šalia užfiksuotų mielų šeimos akimirkų rašė moteris.

Socialiniuose tinkluose pasipylė nepatenkintų gerbėjų komentarų, kurie reiškė nepasitenkinimą, nes garsaus krepšininko Arvydo Sabonio sūnus Domantas Sabonis visiškai atsisakė lietuviškumo. Skaitytojai piktinosi dėl dukrai suteikto nelietuviško vardo. Kai kurie skaitytojai rašė, kad Sabonis “po padu” ir vargu, ar jį dar galima vadinti lietuviu.

Taip pat praėjusių metų kovo 11-ąją Domantui ir Shashanai gimė pirmagimis, kurį jie pavadino Oliveriu Tigeriu.

Kas nutiko Domantui? Greičiausiai nieko – jis tiesiog yra dar vienas lietuviškas mankurtas. “Gaila ir gėda, kad tokios asmenybės atsisako savo kultūros, papročių, vaikams suteikia du vardus ir nei vieno lietuviško”, – rašo skaitytojai.

2021 metais Krepšininkas Domantas Sabonis vedė savo mylimąją amerikietę Shashana Rosen. Pora vestuves iškėlė prabangioje pilyje Prancūzijoje. Pati Shasana Rosen instagramo paskyroje prasitarė, kad Domantas jai pasipiršo po dviejų savaičių pažinties.

Žurnalistas Andrew Esenstenas iš jweekly.com pranešė, jog Domantas Sabonis šiuo metu atlieka reikiamus procesus, kad netrukus prisijungtų prie judaizmo. Šią žinią patvirtino D. Sabonio žmona Shashana, kuri išpažįsta judaizmą.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!