Patiko? Pasidalinkite!

Pasak Aurelijaus Verygos, kai kurios ligoninės prašo skirti kelis šimtus tūkstančių kapitaliniam remontui, pinigų lovoms, naujam automobiliui, plaučių ventiliacijos aparatams įsigyti ir t. t.

Kartais susidaro įspūdis, kad iki tol įstaiga išvis neveikė, nes panašu, kad neturi nei lovų, nei įrangos, nei rentgeno, nei automobilio. Koronavirusas negali būti pretekstas atnaujinti visą ligoninę ir dabar ne tas etapas, kad reikėtų atlikinėti kapitalinius remontus skyriuose.” — sakė ministras.

“Jau praėjusią savaitę sakiau, kad mūsų sistemai bus iššūkis persitvarkyti savo paslaugas. Aišku, turime ir blogų pavyzdžių, ir tikrai tokių, kuriuos sudėtinga logiškai paaiškinti. Kai kurios įstaigos atsisako pertvarkyti savo veiklą ir skirti ją COVID-19 sergantiems pacientams, jos pateikė sąrašus priemonių, kurias reikėtų įsigyti. Pacituosiu, kad įsivaizduotumėte. Pavyzdžiui, paprašoma skirti kelis šimtus tūkstančių kapitaliniam remontui, pinigus lovoms įsigyti, automobiliui naujam įsigyti, plaučių ventiliacijai, švirkštinėms pompoms ir taip toliau.” — sakė ministras.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!