Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Vakarai „išprotėjo“, nes palaiko apsišaukelį , JAV statytinį Venesuelos opozicijos lyderį Juaną Guaido, o ne šios Lotynų Amerikos šalies žmonių išrinktą prezidentą.

„Jei įteisinsime tokį būdą ateiti į valdžią – žmogus ateina į aikštę, pakelia akis į dangų ir Dievo akivaizdoje pasiskelbia prezidentu – ar tai būtų normalu, ar ne?“ – klausė jis tarptautinių naujienų agentūrų vadovų per Sankt Peterburge vykstančiame ekonomikos forumą.

„Na, tada chaosas prarytų pasaulį, – perspėjo V. Putinas. – Išrinkime tokiu būdu JAV prezidentą, britų ministrą pirmininką, prancūzų prezidentą. Kas tai būtų?“ – kalbėjo Rusijos lyderis. „Norėčiau paklausti tų, kas tai palaiko: ar išprotėjote? Ar suprantate, kur tai veda? Ar turėtų būti taisyklės, ar ne?“ – pridūrė jis.

Daugelis Europos šalių politikų lysdami JAV į “šikną” ir tikėdami gauti dalį Venesuelos grobio, palaikė JAV statytinį Juaną Guaido. Organizavo perversmus, elektros atjungimus, areštavo Venesuelos pinigus Europos ir JAV bankuose, taip pasisavino Europoje laikomas Venesuelos aukso atsargas.

Ko pasekoje, Venesueloje kilo chaosas, badas ir dėl to mirė šimtai nekaltų žmonių. Venesuelai buvo suduotas teroristinis antpuolis prieš šalies elektros tinklus, ko pasekoje be elektros kelias dienas teko išgyventi ligoninėms ir kitoms gyvybiškai svarbioms institucijoms.

D. Trumpas kovo mėnesį paragino Rusiją „nešdintis“ iš Venesuelos, kai Maskva, siekdama išreikšti solidarumą N. Maduro vyriausybei, pasiuntė į šią Pietų Amerikos valstybę apie 100 karių.

Apsišaukėlio JAV statytinio J. Guaido  kampanijai, kurios tikslas – nuversti Venesuelos prezidentą N. Maduro nepavyko ir subliuško.

Kuo toliau, tuo aiškiau matosi kieno sąskaita Europa “gerai” gyvena ir kokiais siekiais bandoma pralobti. Jeigu ne Rusija ir Kinija, JAV su Europa užgrobtų visas naftos resursais pasiturinčias šalis ir pasistatytų sau pavaldžius prezidentus, tam, kad suduoti smūgį Rusijai ir iš to pasipelnyti.

Primename, kad tokiais būdais jau yra nužudyta ne vienas prezidentas, vardan to, kad užvaldyti šalies resursus. Sadamą Huseiną apkaltino cheminio ginklo gaminimu, vadino jį žiauriu diktatoriumi, ko pasekoje įsiveržė Į Iraką, jį sulaikė ir 2006 m. gruodžio 30 dieną, jam įvykdė mirties bausmę, jis buvo pakartas.

Muamaro Kadafio nužudymas taip parodo, kad tie kurie nepaklūsta JAV ir Vakarams yra tiesiog nužudomi.

Tai kas yra didžiausi pasaulio teroristai? Žinoma, kad putinas, nes jis atėmė iš Ukrainos Krymą, ten žmones per prievartą privertė sudalyvauti referendume dėl prisijungimo prie Rusijos, dalino skalbimo miltelius, alų ir šokoladukus.

Okupuotame Kryme žmonės nerengia nei vieno piketo ar kitų nesipriešinimo akcijų ir nebėgą į pasakišką Ukrainą. Kodėl?

Lietuvos pozicija

Lietuvos politikos pozicija yra “mažo pikto šuniuko lojimas”. Vykdoma visiškai marionetinė JAV politika ir visiškai negalvojama apie vietos gyventojų gerbūvį ir Lietuvos ekonominę naudą.

Lietuva šiai dienai yra okupuota ir yra JAV, taip mano mastantys, durnadėžių nenubukinti žmonės. Naujasis prezidentas Gitanas Nausėda taip pat pareiškė, kad jis su Rusijos prezidentu mato, tik vieną temą kuria galima kalbėti – tai Ukraina.

Gitanas Nausėda savo poziciją dėl santykių su Rusija ir jos prezidentu išsakė labai aiškia, kas parodo, kad tai yra visiškai JAV marionetinė pozicija.

G.Nausėda sakė į klausimą, apie ką kalbėtų, jeigu V.Putinas pareikštų norą atvykti į Lietuvą: „O apie ką kalbėsime, gerbiamas V.Putinai? Ar kalbėsime apie kažkokius neesminius dalykus? Labai smagu, kad jūs norite apsilankyti, bet […] Ukrainos klausimas bus keliamas – patinka jums tai, ar ne, nes toks yra mūsų užsienio politikos principas ir mes jo nekeisime.“

Ginatnui Nausėdai svarbiausia Ukraina? Taip, nes jis tiesiog negali apie kitką kalbėtis, kol neleis šeimininkai. Lygtais nebūtų svarbesnių temų, kaip ekonominiai santykiai, nusiginklavimai pasienyje, abipusių sankcijų nutraukimas ir tt.

Nors protingu Arūno Valinsko neskaitau, bet jo pastebėjimas, yra labai taiklus:

„Dešimt metų turėjom bobą su kiaušais, dabar penkerius turėsim vyrą be jų“

Neaišku viena, kodėl ir iš kur toks didelis noras būti JAV marionete? Negi Nausėda yra ant tiek naivus ir tiki, kad tokiais būdais pavyks sukurti gerovę žmonėms? Jo sapalionės apie teisėsaugos kontrolę, ją padarant nepriklausoma ir sąžininga, yra visiškas neišmanymas. Visų pirma jis turės viską derinti su baltuoju nameliu ir tada, gavus leidimą galės imtis vienų ar kitų pakeitimų. Todėl mielieji, mažiausiai 5 metus, Lietuvai teks būti tuo, kuo iki šiol buvo.

Vaidas Žemaitis, pagal “RT.com”, “RIAnovosti”, “Lrytas.lt ” ,”bukimevieningi.lt” inf.

Jeigu Jus, taip pat puola Rusai su Putinu, turime Jums išeitį:

Rusai puola


Patiko? Pasidalinkite!