Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas surengė kasmetinę spaudos konferenciją, per kurią teko atsakinėti ir į provokuojančius klausimus

Bene didžiausias Rusijos keikūnas – grupės „Leningrad“ įkūrėjas Sergejus Šnurovas (Šniūras) yra vienas iš pagrindinių Rusijos visuomenės tvirkintojų. Ši grupė nevengia viešai per savo koncertus vartoti alkoholį, pasirodyti visiškai nuogas ir keiktis.

Šis skandalistas susilaukė provakarietiškos  TRVi televizijos dėmesio ir gavo generalinio prodiuserio darbą. Būtent šis veikėjas ir uždavė Vladimirui Putinui provokacinius klausimus, į kuriuos Putinas jam atsakė.

Sergejaus Šnurovo klausimą, kodėl Rusijos programišiai nepadėjo perrinkti dabartinio JAV prezidento Donaldo Trampo, Putinas pavadino provokacija. Pasak jo, Rusijos kišimasis į rinkimus yra spekuliacija, siekiant sugadinti Rusijos ir JAV vidaus santykius.

„Kodėl Rusijos programišiai šį kartą nepadėjo Trampui? Manau, kad tai nėra jūsų klausimas, tai yra provokacija. Rusijos programišiai nepadėjo išrinkti dabartinio JAV prezidento ir nesikišo į šios didžiosios valstybės vidaus reikalus”, — sakė Putinas.

Teigimą, kad Rusijos programišiai kišosi į JAV rinkimus Putinas pavadino spekuliacija.

„Visa tai yra spekuliacija, priežastis sugadinti Rusijos ir JAV santykius. Tai yra priežastis nepripažinti dabartinio Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento teisėtumo dėl vidaus politinių Amerikos priežasčių”, — sakė Rusijos prezidentas.

Taip pat Vladimiras Putinas pastatė „Šniūrą” į vietą dėl jo viešai skleidžiamų keiksmažodžių ir pamokino jį, kaip reiktų tinkamai elgtis.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!