Patiko? Pasidalinkite!

Užsieno korporacijai Schibsted Baltics AS  priklausantis naujienų portalas “15min.lt” kviečia savo skaitytojus paremti Ukrainos armiją. 

Gerėjant Ukrainos ir Rusijos santykiams, Lietuva tam nepritaria ir kviečia toliau remti Ukrainos karius, kurie kovoja Dobaso regione.

Lietuvos vardu su Lietuvos vėliava kariauja Jonas Ohmanas, jis renka pinigus, kuriais remia Ukrainos karius. Jo įsteigta organizacija „Blue/Yellow“ viešai teigia, kad:

Ne visada galime iki galo papasakoti ką veikiame Ukrainoje, ne viskas viešumai, tačiau kartais reikia truputį atskleisti, – rašoma “Blue/Yellow” Facebook puslapyje.

Jonas Ohmanas.png

Jonas Ohmanas galimai tarnauja kaip snaiperis iš žudo anoje pusėje esančius žmonės. Nuotrauka, pagal kurią galima nesunkiai atpažinti Joną Ohmaną.

Jonas Ohmanas snaiperis.png

2018 metais vadovaudamasi Konstitucija, Pilietybės įstatymu ir atsižvelgdama į Pilietybės reikalų komisijos siūlymą, Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Švedijos piliečiui Jonui Ohmanui išimties tvarka suteikė Lietuvos Respublikos pilietybę.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Jonui Ohmanui Grybauskaitė“

“15min.lt” publikacijoje Ukrainos karius remiantis Jonas Ohmanas: „Supratau, koks šūdas yra karas“, toliau ragina skaitytojus remti Ukrainos karius, paramą pervedant į “Blue/Yellow” organizacijos sąskaitą:

Parama fašistams.PNG
15.min.lt / Ukrainos karius remiantis Jonas Ohmanas: „Supratau, koks šūdas yra karas“

Jonas Ohmanas naująjį Ukrainos prezidentą išvadino minkštu populistu: “Zelenskis yra toks, pavadinkim, minkštas populistas. Jis labai žiūri, ko nori Ukrainos žmonės. O žmonės nori karą pabaigti, visiems jau atsibodo tas karas, tai Zelenskis ir stengiasi tą padaryt”, – rašoma “15min.lt” straipsnyje

Jonas Ohmanas: pavyzdys, perduodame per Борис Пенчук optinius taikiklius sunkiems kulkosvaidžiams (“DShK” ir “Utios”) į du batalionus – Kievskaya Rus ir 1 batalioną 93 brigadą.

Blueo/Yellow Facebook.com

Juozo Lukšos Mokymo centrui teko garbė pakviesti ir bendrauti su Ukrainos karo didvyriu Yurii Ulshyn bei organizacijos „Blue Yellow“ savanoriais ir organizacijos vadovu Jonas Ohman.

Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras nuotrauka.
Juozo Lukšos mokymo centras Faceboo.com

Jonas Ohmanas pareiškė, kad: “Aš esu toks chudožnikas, menininkas, bet kartu aš esu labai valstybiškas. Lietuvos kaip valstybės ateitis yra tenai, Ukrainoje. Tai ten ir važiuoju.”, – rašoma 15min.lt

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!