Patiko? Pasidalinkite!

Saulius Skvernelis  pareiškė, kad  keisis nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimas, bus įvestas automobilių mokestis.

Valstybė dėl savo idiotiškos politikos baigia Lietuva praskolinti ir nuvaryti bankrotą. Baigia, net ir likusius miškus iškirsti, tam, kad galėtų užlopyti ekonomines skyles.

Vieni atėmę pensijas, gelbėjo valstybę, antri ne ką protingesnį, gelbės dar kartą – ir vėl ubagų sąskaita.

Kalbėdami apie taršius automobilius jie nesako tiesiogiai, kad tai bus apmokestinti ubagai neįgalintys nusipirkti naujų – netaršių automobilių.

Ir vėl ubagas gelbės Lietuvą. Darbingo amžiaus žmonės ir jaunimas jau pabėgo iš Lietuvos neapsikęsdami idiotiškų politikų sprendimų. Liko ubagai, kuriems dabartinė valdžia numaus paskutines kelnes.

Rūpindamiesi oro tarša, valdžiasnukiai kerta miškus ir apsimeta, kad nežino, jok miškų kirtimas yra viso klimato kaitos priežastis.

Esmė yra labai paprasta, Lietuva nebeturi pinigų

Įvedus nekilnojamo turto mokestį banditai, vagys ir oligarchai to nepajus, bet ubagui tai gali būti atimtas paskutinis duonos kąsnis. Ubagas jau ir taip žiemą vos suduria galą su galu ir gyvena ant „Gintarinių“ makaronų.

Išlaikoma veltėdžių armija, perkamas metalo laužas, tam išleidžiama milijardai, o žmonių gerovei špygą!

Rusai taigi pasakė, kad nepuls ir leis Lietuvai pačiai išnykti. Ir aš tam visiškai pritariu. Mes nykstame, mus naikina ir per televizijas mums meluoja.

Juozas Paulauskas iš Kupiškio


Patiko? Pasidalinkite!