Patiko? Pasidalinkite!

Mankurtas – žmogus, neatsimenantis savo ir kitų tautų istorinės praeities, patirties, praradęs istorinę perspektyvą ir gebantis gyventi tik šia diena.

LR Seimas nusprendė, kad Baltų tikėjimas negali būti tradicine religija. Kitaip tariant, LR Seimas nutarė, kad pagonybė Lietuvoje tradicijų neturi. Dar kaip tariant, LR Seimas nusprendė, kad Lietuva neturi savo vertos praeities, istorijos, šaknų…

“LR Seimas eilinį kartą įrodė, jog yra išverstaskūrių draugų grupė, tarnaujanti ne Lietuvai ir jos žmonėms, bet stambaus kapitalo klanams. Nesvarbu, kuo mes save laikome – krikščionimis, pagonimis, ar musulmonais.

Gerbti savo valstybės istoriją, protėvius ir jų tikėjimą privalu, nepaisant besikeičiančių politikos vėjų. Valstybė, kuri negerbia savo praeities – neturi ateities. Esu gamtatikis, siekiant paniekinti, katalikų pramintas “pagonimi”.

Man Gamta – tai paties Viešpaties Dievo sukurta Bažnyčia, kurią stambusis kapitalas plėšia, grobsto ir kasdien išniekina. Akivaizdu, jog LR Seimas šią išdavikišką šventvagystę laimina”, – sako GAMTATIKIS, Pagonis Eitvydas Galvydis.


Patiko? Pasidalinkite!