Patiko? Pasidalinkite!

Antanas Kandrotas – Celofanas klaidina savo naivius žiūrovus ir ragina remti Vilčinskų šeimą į VšĮ „Gyvai“ sąskaitą, kuriai yra panaikintas paramos gavėjo statusas 

Celofanas socialiniuose tinkluose ragina remti šeimą ir tam net sukurtas atskiras „Facebook“ puslapis „Mindaugo Vaikai Gyvai“. Parama renkama į VšĮ „Gyvai“ sąskaitą teigiant, kad pinigai bus skirti teisinės pagalbos Vilčinskams apmokėjimui. Įstaigos istorija rodo, kad ankstesnis įstaigos pavadinimas buvo VšĮ „Knygnešys“. VšĮ persivadino į „Gyvai“ praeitais metais, o jos vadovas yra Celofano bendražygis Eimantas Belikas.

Ši įstaiga, kaip ir daugelis Celofano įmonių, yra ties “mirties” riba dėl aplaidžios buhalterijos. VšĮ „Gyvai“  finansines ataskaitas teikė tik už 2020 metus. Registrų centras dar pernai vasarą inicijavo įstaigos paramos gavėjo statuso panaikinimą, būtent dėl piktybinio finansinių ataskaitų neteikimo. Paramos gavėjų duomenų bazėje VšĮ „Gyvai“ nėra (tai galite pasitikrinti paspaudę šią nuorodą) ir paieškos laukelyje įvedę VšĮ „Gyvai“ juridinio asmens kodą: 305572257.

Pranešimas apie numatomą VšĮ „Gyvai“ likvidavimą paskelbtas šių metų birželio 20 d. Jei įstaiga per tris mėnesius nuo šio pranešimo paskelbimo nepateiks trūkstamų finansinės atskaitomybės dokumentų, ji bus likviduota. Neturint paramos gavėjo statuso, įmonės gaunamos pajamos yra priskiriamos prie pelno mokesčiu apmokestinamų pajamų.

Kodėl Celofanas renka paramą Vilčinskų šeimai į likviduojamą įmonę, o ne skelbia Vilčinskų arba jų artimųjų asmenines banko sąskaitas paramai rinkti?

KL inf.


Patiko? Pasidalinkite!