Patiko? Pasidalinkite!

Vienas vyras kreipėsi į gatvėje stovinčią merginą mini sijonu ir pasiūlė jai pasimylėti. Mergaitė įsižeidė ir atsakė: „Aš ne prostitutė“ …

Tada vyras tarė: „Žinai, kai man reikia policininkės pagalbos, aš ją atpažįstu pagal jos uniformą. Moteris gydytoja taip pat atskiriama pagal baltą chalatą. “Aš gerbiu moterį virėją ir moterį mokytoją, vienuolę…

Ir man nereikia klausti apie jų profesiją, kad suprastum, kas jos yra. Pažvelk į jų drabužius. Taigi, jei nesi prostitutė, kodėl tada dėvi jos uniformą?”

Merginos, renkimės pagal savo gyvenimo vertybes. Facebooke tarp mano draugų daug merginų, kurios publikuoja savo nuotraukas su maudymosi kostiumėliais, mini suknelėmis ir apatiniais.

Įdomiausia, kad visos nuogalės ir toliau galvoja, kad jos turi didelę vertę, su jomis turėtų būti elgiamasi pagarbiai, kaip su karaliene. Tačiau kaip atrodo tikroji karalienė? Karalienę visada slepia drabužiai nuo smalsių akių. Ji turi tvarkingą makiažą ir kuklią šukuoseną. O karališkuose rūmuose kiekviena moteris atrodo elegantiškai. Kuo protingesnė moteris, tuo labiau ji uždara. Ir tai nereiškia, kad ji ne elegantiška.

Žemuosius visuomenės sluoksnius skatina pigios prostitutės įvaizdis, per pigią pop kultūrą, filmus ir iškrypeliškas madas. Tačiau tikrosios karalienės niekada nebus rodomos viešumoje. Pažvelkite į savo įvaizdį ir nuspręskite, kas jūs: karalienė ar prostitutė. Ir tada jūs suprasite, kodėl su Jumis taip elgiamasi.

Atminkite, kad Jums į galvas įrašytas seksualumas lietuviškai verčiasi – pislumas!

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!