Patiko? Pasidalinkite!

Jūs privalote žinoti pačias naujausias naujienas. Ši žinia pribloškė visą Lietuvą ir visus lietuvius, esančius svetur. Pagaliau Lietuva išvaduota iš nežinios. Todėl šia nuostabia ir labai svarbia žinia norime pasidalinti ir mes.

Kaimuose ir miesteliuose netyla kalbos apie Indrės Stonkuvienės ir Vido Bareikio demonstruojamus šiltus jausmus. Tašką įtarimams padėjo judviejų keliami vaizdo įrašai Instagrame iš kelionės Vokietijoje.

“Teleloto” vedėja ridens Bareikio kamuoliukus…

Tačiau tikėtina, kad galutinė jų atostogų kryptis – Los Andželas. „Atostoga prasideda“, – Bareikis pasidalino trumpučiu vaizdo įrašu, kuriame visi trys kelia gėrimų taures. Paskui „Teleloto“ vedėją Indrę Stonkuvienę Bareikis nufilmavo besišypsančią šalia sūnaus.

Indrė Stonkuvienė apie savo skyrybas su žinomu linksmintoju Mantu Stonkumi paskelbė birželį, o Vidas Bareikis apie tai, kad išsiskyrė su žmona Jurga Šeduikyte, pripažino gruodį.

Bareikis “nukniso” nuo Stonkaus žmoną!? Na ir kas čia tokio, už tai Mantas susirado kitą Mantą ir kuo puikiausiai kartu leidžia laiką. Prieš tai Stonkus turėjo užsienietį (suomį) Tuomą, bet šis Stonkų dėl nežinomų priežasčių nesenai paliko…

Būkite geri, pasidalinkite šia visai Lietuvai labai svarbia žinia su artimaisiais, giminėmis ir draugais. Jeigu nepasidalinsite, kiti metai jums bus nelaimingi.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!