Patiko? Pasidalinkite!

Valstybės finansuojamas ir iš komercinės reklamos prisiduriantis transliuotojas LRTDELFI atskleidė, kad kandidatas į LR Prezidentus Arvydas Juozaitis seka šešias svarbiausias Kremliaus propagandos pasakas.

Apie tai skelbiama analitinėje analizėje „Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Pasikinkę Kremliaus propagandos pasakas – į Europos Parlamentą“.

Šešios svarbiausios Kremliaus propagandinės pasakos yra šios:

  1. Gyvenimas Europoje yra nepaprastai pavojingas.

  2. Pūvanti Europa yra moraliai bankrutavus.

  3. Europoje nesiliauja protestai.

  4. Terorizmas tapo kasdieniu reiškiniu.

  5. Senąjį žemyną užplūdo pabėgėliai.

  6. ES įvestos sankcijos labiau kenkia pačiai Europai nei Rusijai.

„Galime kiek norim didžiuotis savo pasiekimais kibernetinio saugumo srityje, didėjančiu finansavimu krašto apsaugai ir netgi gebėjimais iškart atpažinti Kremliaus propagandos melagingas naujienas, tačiau pasakos, pagrįstos tendencingai atrinktais realiais faktais, pamažu skverbiasi į mūsų namus, tarsi šaltis ir drėgmė į butus, per anksti išjungus šildymą“, – informuoja LRTDELFI analitikas.

Pasak analitinės analizės autoriaus, „pasaka patikėti lengva, nes ji paprastu būdu paaiškina painius šio sudėtingo pasaulio reiškinius ir nereikia gebėjimų kritiškai mąstyti ir pačiam pasidaryti išvadas – gėris nuo blogio jau atskirtas, faktai atrinkti ir sudėlioti į lentynėles“.

„Panagrinėję prieš metus iš politinės užmaršties prikelto ir tapti kandidatu prezidento rinkimuose kolektyviniu laišku įkalbėto kandidato viešus pasisakymus ir straipsnius, nesunkiai atrasite visas 6 svarbiausias Kremliaus propagandos pasakas. Jos čia susijungia į svarbiausią vietiniam naudojimui pritaikytą sakmę apie žlungančią lietuvių tautą ir tariamai sunkiausiu metu prisikeliantį jos gelbėti šlovingų Sąjūdžio laikų herojų“, – destrukcinę Lietuvos valstybės atžvilgiu Arvydo Juozaičio veiklą demaskavo LRTDELFI analizių analitikas.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!