Patiko? Pasidalinkite!

Po to, kai „Kangoo Club Lietuva“ kartu su Seimo nariu Petru Gražuliu nufilmavo vaizdo klipą ir jį paviešino internete, užsienio oligarchams priklausančios ir LGBT ginančios žiniasklaidos priemonės išpeikė šį veiksmą ir pavadino jį homofobišku.

„Myžniai” – taip pas mus kaime pasakytų ant tų, kurie išsigando žiniasklaidos spaudimo ir ištrynė savo vaizdo įrašą. Jeigu jau žengėte šį drąsų žingsnį, tai ir atstovėkite jį iki galo. Padarėte, tai ginkite savo poziciją. Šį kartą „vyrukai” „apsimyžo”. Štai toks dabartinis jaunimas – gavęs kritikos, iškart puola keisti savo nuomonę ir atsiprašinėti.

„Labas vakaras, apgailestaujame, kad šiandien pasirodęs vaizdo įrašas sukėlė tiek daug neigiamų reakcijų ir komentarų. Nuoširdžiai atsiprašome tų, kuriuos šis vaizdo įrašas palietė ar kitaip sutrikdė veiklą. Norime jums pasakyti, kad mūsų tikslas nebuvo įžeisti ar kitaip sumenkinti asmenų grupių, mūsų tikslas buvo atkreipti valdžios dėmesį į šiuo metu aktualius klausimus – pandemijos sukeltus veiklų ribojimus.

Sporto sektorius negalėdamas veikti nuo 2020 m. lapkričio 7 d. (net 6 mėnesius), svyruoja ant bankroto ribos – uždaromi sporto klubai, atleidžiami sporto ir sveikatingumo treneriai. Pagalbos paketas – nepadeda. Šiuo vaizdo įrašu siekėme sutelkti dėmesį į karantino suvaldymą ir šiuo metu aktualių problemų sprendimą – sveikatinimą.

Dar kartą nuoširdžiai atsiprašome už nesusipratimą, nenorime įžeisti nei vieno asmens, nei vienos bendruomenės.”

Tai ką, vyrukai, daugiau nebešokinėsite? Ar nusprendėte tapti p*derais?

Petras Gražulis savo veiksmų nesigaili ir nežada nieko atsiprašinėti. „Nematau dėl ko įsižeisti ir nematau reikalo niekieno atsiprašinėti. Ne pirmą kartą aš jau ją dainuoju, ir per gėjų eitynes dainavom. Niekam iki šiol ši daina neužkliuvo, o dabar sujudo visa žiniasklaida”,-sako Petras.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!