Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvai rengiantis įvesti vasaros laiką, šalies valdžia tikisi, kad tai bus vienas paskutinių kartų sukiojant laikrodžius.

2019 m. laikas valanda į priekį bus pasuktas naktį iš šeštadienio į sekmadienį, tai yra iš kovo 30-osios į 31-ąją. Vasaros laikas galios septynis mėnesius – iki spalio pabaigos. Lietuva laikrodžius sukioja pagal Europos Sąjungos (ES) taisykles, tačiau pastaraisiais metais bendrijoje svarstoma to atsisakyti.

Viename straipsnyje netgi prisimečiau nebūto mokslinio žurnalo korespondentu, nes norėjau įrodyti, kad net ir karo metu anglams iš baimės ir panikos susisuko smegenys, ir jie priėmė idiotišką sprendimą. Lyg būtų viena valanda paspartinę rusų (tiktai ne savo „meningetistų“) pergalę. Kiek Europos lengvo debilizmo parla-mentarams reikėjo laiko, kol jie suvokė reikalo esmę?!

Netrukus rinksime naujus „nedatiopas“. Gėjoomanija lyg ir pasibaigė, moteris prilyginta vyrui, nors ji fiziškai yra AIŠKIAI silpnesnė, tad ką dar prigalvos kiaušingalviai? Suteikti sąlygas vyrams gimdyti ar moterims užsiauginti penį?? Ar ežį prilyginti žvynakailiams?

Ateitis parodys. Tačiau esu įsitikinęs, kad nesąmonės bus tęsiamos, jeigu bent truputį  „jevžopos“ ekonomika sustiprėtų. Nes pusgalviams nebebūtų kas daugiau veikti. Tad ar ne geriau politiškai bankrutuoti, neprisidirbus į kelnes?

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!