Patiko? Pasidalinkite!

Kinijoje bendras susirgusių skaičius yra daugiau nei 20 tūkstančių, o galimai užsikrėtusių koronavirusu skaičius yra daugiau nei 23 tūkst. žmonių

Žmonių, susirgusių pneumonija, kurią sukėlė naujo tipo koronavirusas, skaičius Kinijoje pasiekė 20438 žmones, iš jų 425 pacientai mirė, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kinijos valstybinį sveikatos apsaugos komitetą.

Pranešama, kad dar 2788 žmonės yra sunkios būklės, 632 pacientai išrašyti iš ligoninių. Per praėjusią parą buvo nustatyti 3235 nauji susirgimo atvejai.Taip pat pranešama, kad dar 23214 pacientams įtariamas koronavirusas. Stebimi beveik 171,3 tūkstančio žmonių, nes jie turėjo kontaktą su susirgusiais.

Koronaviruso 2019-nCoV protrūkis

2019 metų  pabaigoje Kinijos valdžia pranešė apie pneumonijos protrūkį Uhane, Hubėjaus provincijoje. Susirgimo sukėlėju tapo naujas koronaviruso tipas — 2019-nCoV.

Daugiausia susirgusių yra Kinijoje, tačiau užsikrėtimo atvejų taip pat yra Rusijoje, Ispanijoje, Italijoje, Suomijoje, Indijoje, Britanijoje, Pietų Korėjoje, Kambodžoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Japonijoje, JAV, Singapūre, Tailande, Kanadoje, Nepale, Vietname, Prancūzijoje, Australijoje, Malaizijoje, Vokietijoje, Šri Lankoje ir Filipinuose.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) koronaviruso 2019-nCoV protrūkį pripažino tarptautinio lygio ekstremalia padėtimi.

SN inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!