Patiko? Pasidalinkite!

Gal būt reiktų sakyti, ne kuo paprasčiau rengiasi, bet kuo patogiau.

Matėte vokiečių turistus slampinėjančius po Nidą? Ar atkreipėte dėmesį, kad jų apsirengimo stilius visiškai nuobodus, neiššaukiantis ir labai paprastas. Džinsiukai 10 metų senumo, bet švarūs ir tvarkingi.

Tas pats ir Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ir kitose šalyse, kuriose žmonės gyvena finansiškai geriau.

Tam yra atsakymas

Pradėsime nuo žemiausios ES kastos, tautos – čigonų. Jie būdami paskutiniais ubagais (su visa pagarba čigonų tautai), stengiasi vaizduoti pasiturinčius. Maikutės, kad ir padirbtos, bet D&G ir tt.

Lietuviai ne daug atsilieka, bet Lietuviai išskirtiniai tuo, kad renkasi gal būt originalą, o ne padirbtą “gariūnų” rūbą.

Sutikite, kad visi šitie brangūs rūbai tuščių žmonių papuošalai. Jų vertė realiai tokia pat kaip turkiškos ne firminės maikutės (jeigu lyginti maikutes).

Esmė ta, kad žmogus būdamas tuščias viduje ir jausdamas neprieteklių, visuomenei bando save pateikti pasiturinčiu ir gerai besijaučiančiu. Tai tiesiog apgaulė. Tiems kas gyvena gerai, to demonstruoti nereikia. Tuo užsiima “dvasios ubagai”, kurie bando visuomenei save pateikti kaip prabangų daiktą.

Taip, žmogus pavirsta į daiktą, nes jo demonstruojami brangūs rūbai, automobiliai yra tapatinami ne su jo vidumi, o su jo demonstruojamais daiktais.

2018 metais pirmasis laimingų šalių dešimtukas atrodo taip:

  1. Norvegija
  2. Danija
  3. Islandija
  4. Šveicarija
  5. Suomija
  6. Olandija
  7. Kanada
  8. Naujoji Zelandija
  9. Australija
  10. Švedija

Atkreipkime dėmesį, kad šios šalys mažiausiai demonstruoja madas ir tuštybes. Italija….o kuo jie skiriasi nuo čigonų? Tokio pat tamsaus gymio, tokio pat intelekto lygio. Pykite, kiek, tik norite, bet Italija man grynas čigonynas.

Prancūzija. Kvepalai, rūbai… O kvepalai, smilkalai, tai viso labo tėra skirti, tam, kad panaikinti blogą kvapą. Seniau Paryžiuje nebuvo vandentiekio, kanalizacijos ir Paryžius visas dvokė. Jie nepraktikavo pirčių ir vaikščiojo Paryžiaus ponios pasmirdusios ir utelėtos. Kvepalai, buvo vienintelis būdas išsigelbėti nuo kūno smarvės.

Kai žmogus yra laimingas, jam visiškai nekyla noras įrodinėti visuomenei savo statuso. Jis labiau susikoncentravęs į tai, kad išlikti laimingu ir juo iš tikro jaustis, o ne dirbtinai, demonstruoti visuomenei.

Neturiu ką apsirengti…

Tai pirmas ženklas, (išgirdus iš moters, kad ši neturi kuo apsirengti), kad turite reikalų su psichikos sutrikimų turinčiu žmogumi. Nelaimingas žmogus, nes jis laimingas jaučiasi tada, kai visuomenėje pasirodo, su prabangiais rūbais ir neduok dieve kas pamatys su paprastais jau kelintą sezoną nešiojamais apdarais.

Ką žmonės pagalvos?!

Tai didžiausias galvos skausmas, tų kurie gyvena, ne dėl savo laimės, o dėl kitų. Žmonės dėl mados dažnai vilki nepatogius rūbus. Moterys aukštakulnius batus, su kuriais dauguma, net vaikščioti nemoka. Kam save traumuoti? Nustokite gyventi, dėl kitų, pradėkite jaustis patogiai, o po to pradėsite jausti ir laiminga.

Tai parodomieji ženklai

Sutinki žmogų ir matai kas per žmogus, net nepabendravęs. D&G… viskas aišku, turi reikalų su dvasios ubagu. Ant kaklo kryžiukas…, tikintis žmogus. Vadinasi jį galima pritikinti bet kuo. Tatuiruotė. Greičiausiai buvęs Anglijoje. Jeigu tatuiruotė satanistinė (kaukolės, kaulai ir kita satanistinė simbolika), reiškiasi, kad turi reikalų su agresyvių idiotu. Galima būtų vardinti ir vardinti…

Kas juos vienija?

Jie visi yra nelaimingi. Laimingas žmogus nevartoja alkoholio, nes jam nebūtina keisti savo būsenos ir nuo kažko bėgti. O visi aukščiau išvardinti “laimingieji” realiai visi iki vieno yra psichiniai ligoniai, kurie bėga patys nuo savęs. Taip alkoholis vartojamas, vien tam, kad pakeisti esamą būseną (apsvaigti), nes esama būsena žmogaus netenkina. Jis nemokėdamas prasmingai gyventi ir būti laimingu, pats bėga nuo savo kvailo gyvenimo jį keisdamas apsvaigimu (laikinu atsijungimu nuo esamos būsenos). Jis pavargsta nuo tuštybių. Jie tai vadina atsipalaidavimu.

Galima vardinti ir vardinti ženklus, kuriais žmonės save demonstruoja. Tuščias žmogus visuomet bandys save parodyti per madą, per daiktus ar kitas tuštybes. Laimingas ir prasmingas žmogus save parodys vidumi, sugebėjimais, supratingumu, protu, sąžine ir žmogiškumu.

Šiam kartui tiek iš tuštybių pasaulio. Labai visų atsiprašau, jei ką užgavau. Turiu skubėti plauti savo “Ferrari”, nes ką pagalvos kaimynai, jei pamatys mane kaime su nenuplautu 🙂

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!