Patiko? Pasidalinkite!

Patriotiškiausios partijos, Landsbergių vyriausias sūnus, tiesiog nusimuilino nuo tarnavimo kariuomenėje ir pabėgo į Ameriką. Kaip čia gaunasi Gabrieliau, pats savo sūnelį į Ameriką, o likusius lietuvaičius į JAV ir Rusijos mėsmalę? Už ką ir už kiek Gabrieliau?!

Kitiems akis draskyti lengviausia

Seimo „Landsbergistai“ po susitikimo su gynybos ministru Raimundu Karobliu  kreipiasi į premjerą Saulių Skvernelį prašydami paaiškinimo, kodėl nevykdomas nacionalinis susitarimas dėl gynybos finansavimo, nes nei šiemet, nei per ateinančius kelis metus nėra suplanuotas gynybos finansavimo didinimas, kaip buvo numatyta.

„Susitikimo su frakcija metu pats ministras pripažino, kad finansavimas neatitinka grėsmės valstybei lygio. Lietuva šiuo metu patiria vienas didžiausių grėsmių nacionaliniam saugumui nuo Nepriklausomybės atkūrimo, tačiau nacionalinis susitarimas nevykdomas. Situacija rimta, tad kelsime šį klausimą svarstant biudžetą. Laukiame paaiškinimo iš premjero“, – sakė „Landsbergistų“  seniūnas Gabrielius Landsbergis.

Pasak G. Landsbergio, kaip pasitikėti Vyriausybe, kuri siekia partijų sutarimo ir kitais klausimais, tačiau net neketina vykdyti įsipareigojimų vienu svarbiausių klausimu – Lietuvos saugumo.

„Padėjome parašus, o dokumentas bus tiesiog išmestas? Vyriausybė tik imituoja bendradarbiavimą su Lietuvos Seimu“, – kalbėjo G. Landsbergis.

2018 m. Seime atstovaujamos Lietuvos partijos susitarė užtikrinti ilgalaikių gynybos poreikių tenkinimą bei nuosekliai didinti gynybos finansavimą – skirti ne mažiau kaip 2 proc. šalies bendrojo vidaus produkto, taip pat laikytis krašto apsaugos asignavimų kasmetinio didinimo principo ir ne vėliau kaip 2030 m. pasiekti ne mažiau kaip 2,5 proc. šalies bendrojo vidaus produkto.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!