Patiko? Pasidalinkite!

Marija ilgą laiką gedėjo savo uošvės. Ji labai verkė, nors gyvenime ją buvo mačiusi tik tris kartus. Ir viskas todėl, kad uošvė jos visais įmanomais būdais vengė

Paulius ir Marija susitiko ligoninėje. Mergina ten dirbo gydytoja ir vaikinas buvo paguldytas būtent per jos pamainą. Vaikinas iškart į ją įsimylėjo, o mergina ne iš karto jį prisileido. Bet ji labai juo rūpinosi. Paulius, kaip ir jo motina, buvo sužavėti, kad ji atvyksta jo aplankyti ne darbo metu ir labai juo rūpinasi.

Po to jie pradėjo susitikinėti, o po pusmečio – jie susituokė. Pauliaus motina rado ne vieną priežastį neatvykti į vestuves. Tai pinigų stoka, tai stogas prakiuro ir taip kas kart atsirasdavo priežasčių nesusitikti . Dovaną vestuvių proga Ana perdavė jauniesiems paštu. Marijai tai labai nepatiko ir ši Pauliaus vis klausinėdavo kodėl uošvė jos vengia.

Kai moteris Marija sūnų, Pauliaus motina pati aplankė ją ligoninėje, apžiūrėjo anūką, bet atsisakė jį paimti į rankas. Marija vėl pagalvojo, kad uošvė jos nemyli.

Tuomet Ana grįžo į namus ir paprašė sūnaus, kad šie pas ją nevyktų. Ilgą laiką Paulius ir Marija nesuprato, dėl kokių priežasčių uošvė jų vengia. Ji nesuprato, kas atsitiko, kas nepatiko uošvei? Ir Paulius negalėjo to paaiškinti.

Pauliaus motina perduodavo dovanas, bet dovanas siuntė paštu ir sveikino juos per visas šventes. Bet buvo kategoriškai draudžiama vykti pas ją į svečius. Ji net nenorėjo matyti savo sūnaus.

Kai Marijos ir Pauliaus sūnui suėjo dešimt metų – jie nuvyko pas močiutę. Jų pačių siurprizas apvertė jų gyvenimą aukštyn kojomis. Maria desperatiškai bandė padėti ir supyko, bet jau buvo per vėlu.

Ana prisipažino, kad ji serga sunkia liga. Ji tiesiog nenorėjo, kad šeima leistų didžiulius pinigus jai. ji norėjo, kad jie gyventų normalų gyvenimą, augintų sūnų.

Visus šiuos metus ji tylėjo ir pamažu taupė pinigus. Ji paliko juos vaikams, taip pat ir savo turtą, kurį kaip palikimą buvo užrašiusi savo sūnaus šeimai.

Tą pačią dieną Ana mirė. Ir Marija suprato, kad Ana ją labai mylėjo. Tai yra meilė – sugebėjimas paaukoti save.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!