Patiko? Pasidalinkite!

Jungtinėje Karalystėje plintant naujai koronaviruso atmainai (VUI 202012/01), Lietuvos Vyriausybė sekmadienį nusprendė stabdyti visus keleivinius skrydžius iš šios šalies. Sekmadienio vakarą buvo surengtas neeilinis Vyriausybės posėdis, kuriame nutarta keleivinius skrydžius į Lietuvą stabdyti jau nuo pirmadienio, 4 valandos ryto.

„Nuo 2020 m. gruodžio 21 d. 04:00 val. iki 2020 m. gruodžio 31 d. 00:00 val. draudžiami skrydžiai keleiviams vežti iš Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės į Lietuvos Respubliką. Išimties tvarka skrydžiai gali būti vykdomi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos išduotą atskirą leidimą, atsižvelgiant į sveikatos apsaugos ministro, užsienio reikalų ministro arba vidaus reikalų ministro teikimą.“

Latvija taip pat stabdo skrydžius iš Jungtinės Karalystės

Sekmadienio vakarą Latvijos Ministrų kabinetas (MK), remdamasis Susisiekimo ministerijos pasiūlymu, nusprendė uždrausti tarptautinį keleivių atvykimą į ir iš Jungtinės Karalystės laikotarpiui nuo gruodžio 21 iki sausio 1 dienos. Latvija taip bandydo apsaugoti visuomenę nuo naujojo Jungtinėje Karalystėje plintančio viruso.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!